Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha a gyerek a szülői ágyban,...

Ha a gyerek a szülői ágyban, a szülők között alszik, akkor hogyan alakukhat az ágytisztaság kérdése? Már teljesen szobatiszta, de még nem ágytiszta. Mikor mernéd bevállalni, hogy leveszed a pelust éjjelre is?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan úgy mintha nem ott aludna! Nincs nagy különbség,leszámítva hogy egy 2-3éves gyerek mit keres éjjel a szülei között?! Azt mondják ha kb 2hétig egyfolytában száraz rajta a pelus éjjel akkor érdemes elhagyni.
2013. jún. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk van a nagy matracon is vízhatlan lepedő a rendes alatt, és ennyi. A nagyobbik (3 éves) elvileg külön alszik, de sokszor átjön hozzánk, és bizony pár hónapja még becsúszott néha egy-egy pisi. Amúgy 2,5 éves kora óta éjjelre sincs rajta pelus, akkoriban vettem le róla, amikor 5-6 napokig nem volt baleset. Arra figyeltem, hogy este már ne igyon sokat, és mindenképpen pisiljen közvetlenül lefekvés előtt.

A kicsi most 15 hós, 4 hónapos kora óta nem kap éjjelre pelenkát, őt megpisiltettem éjjel ha kellett neki, de kb fél éves kora óta csak hajnalban/reggel pisil. Összesen 3 vagy 4 alkalommal pisilt be az ágyba.


De szerintem ez nagyon egyéni, hogy ki mennyit pisil éjjel, unokahúgom pl 1,5 évesen szobatiszta lett de 5 évesen is még néha bepisil, egyszerűen olyan mélyen alszik, hogy nem ébred fel rá.

2013. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!