Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány balesetmentes éjszaka...

Hány balesetmentes éjszaka után mondtátok, hogy ágytiszta a gyerek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy hét után kb.

Bár nálunk ez érdekes volt, mert a lányom pelusa minden reggel csurom pisi volt, mire ő egyik nap közölte, hogy nem kér pelust éjjelre.

Mivel bizalmatlan voltam, mondtam neki, hogy ok, várjunk addig amíg veszek vízhatlan lepedőt, és akkor alhat pelus nélkül. 3 nap múlva kezdtük, és valóban, nem volt egy baleset sem. Kiderült, hogy a pelusába mindig reggel pisilt bele, mert miért ne, ha már rajta van...


Ennek lassan egy éve. Azóta kb 3x pisilt be éjjel, egyszer, amikor 40 fokos láza volt, kétszer pedig azt álmodta, hogy wc-re megy...


Igaz, én nem siettem el, megvártam, amíg magától akarja, ekkor már három éves elmúlt.

2011. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk is úgy van, hogy ő nem kérte este, és azon a reggelen volt csak, hogy nem volt benne semmi, előtte mindig volt benne pisi. 2 éjjel aludt eddig pelus nélkül, első éjjel még felébredt éjjel 2kor pisilni, 2. éjjel egyáltalán nem ébredt fel, csak reggel pisilt, mikor felébredt.
2011. aug. 26. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor szuper! Csak így tovább! :o)

első

2011. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy kéri a pelust vagy nem, nem feltétlenül jelent sokat, az én kislányom csak azért kérte, mert szerette a rajta lévő mintát, de ha nem kapott pelust, akkor sem pisilt be. Ő nagyon hirtelen lett ágytiszta, szóval úgy 2 heti száraz ébredés után nem adtam rá többet pelót.
2011. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél év után volt az első balesetünk. Mai napig nem tudjuk a pontos okát, hogy miért pont akkor. Már a matrac védő se volt alatta. Pedig mi elég hamar 2 évesen lettünk ágy tiszták.
2011. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi esetünkben egy hét száraz pelus után. Napközben bilizett, de picit mindig “bement a bugyiba az eleje”. Este viszont száraz volt a pelus és látható volt, hogy este nem engedi el. Utána lekerült a pelus éjjel is és nem is pisilt be, csupán egyszer, amikor sok vizet ivott lefekvés előtt picivel..
2020. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!