Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi ennek a leszoktató pelusnak...

Mi ennek a leszoktató pelusnak a neve?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom, mi lehet a markaja ennek a leszoktato bugyinak a neve : textil, nem tepozaras, hanem ugy nez ki, mint egy kisgatya, kisbugyi, csa vasagabb. Nem feher. Szerintem pamut, de mintha szovott lenne az pedig mintas. Nem volt rajta emblema, disz, kisallat..

Koszi szepen



#bugyi #pelenka #pisi #bili #leszoktató bugyi #leszoktató pelus #bili tréning
2013. jún. 29. 21:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, nem tepozaras, nem patentos, egyben van, lehuzhato valamint nem is betetes.
2013. jún. 29. 21:26
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek között esetleg megtalálod?

Azt viszont nem értem, hogy hogy nincs benne betét, mert azért ezekben van, csak nem mindegyiken látszik.

2013. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi, ugy ertettem, hogy nem olyan betet, amit te kiveszel es eldobod, hanem bele van varrva az anyagba. :)
2013. júl. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!