Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen leszoktató pelenka...

Milyen leszoktató pelenka vált be nálatok legjobban? "0 hónapossal érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 11:24
 1/8 A kérdező kommentje:
20 hónapos, nem 0, csak a shiftet benyomtam véletlenül :)
2013. máj. 22. 11:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze most nyáron már simán leveheted róla majd a pelenkát.

Fiammal kipróbáltam tavaly a Huggies biliről leszoktató pelust. Semmit sem ér:) Elmentünk benne 2-3 órát a játszótérre és még csak nem is panaszkodott a fiam, még át se ázott! Pedig telepisilte!

A Libero-t már ki se próbáltam mert drágább és szerintem ugyanaz.

Maradt, hogy le a pelenkát és bugyi:)

Lányom most májusban tölti a kettőt, tuti nem veszek ilyen leszoktató pelenkát neki, pénzkidobás szerintem.

2013. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha nem használtunk ilyet!
2013. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi se használtunk,a gyerek azt érzi hogy van rajta pelus,nem érti a lényegét.ez max akkor jó ha más stabilan szól ha pisilni kell,de hosszabb úton vagytok és nem biztos hogy időben odaér a wc-re.
2013. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi sem használtunk ilyett,vetem neki rendes kislány bugyit és kész .
2013. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. A lányommal nem használtam, csak pelenkabetétet tettem a bugyijába a kakit felfogni. Az fiúnak is jó lenne, ugye?
2013. máj. 22. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Leszoktatópelenka??? Textilpelenka!!!

2-3 hét alatt megoldva a probléma...

2013. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt nem, köszi. Maradok a bogyi+pelenkabetét kombónál. Egyszer már bevált, remélem most is be fog.

Egyébként megnéztem a boltban ezeket a mosható leszoktató pelenkákat (Monapel). Na azt nem adom rá nyáron, az teljesen biztos.

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!