Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 13éves gyereknek hogy tudnék...

13éves gyereknek hogy tudnék pelenkát késziteni?

Figyelt kérdés
Azert nem jó a bolti mert nincs rá anyagi keret.
2013. júl. 3. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kérdezd meg a gyerekorvosodat, hogy nem tud-e felírni gyógyszertárit. Indokolt esetben jelentősen olcsóbban, vagy akár ingyen is kaphattok. Pedig ha egy 13 éves gyereknek pelenka kell, lehet indokolt is. Egy ismerős ingyen kapja közgyógyra. Vagy ha nem vagytok jogosultak, érdemes a gyógyászati segédeszköz boltban utána érdeklődni, hátha a felnőttpelenkák között találtok olcsót, vagy valamilyen eldobható pelenkabetétet.
2013. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos nincs ilyen kedvezmenyunk
2013. júl. 3. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én a helyedben bemennék a helyi önkormányzat szociális osztályára, és megpróbálnám elintézni a gyereknek a közgyógy igazolványt. Tartós betegség, ami nagy kiadással jár havonta, elég indok lehet. Egy próbát megér. Ha megkapjátok, akkor pl. havi 120 db gyógyszertári pelenkát kaphattok ingyen.
2013. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jól mondja az első válaszoló,menj be az önkormányzathoz,ott biztos segítenek.
2013. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dragos5595 válasza:
0%

XD 13 évesnek? Na mind1

Az önkormányzatnál tuti adnak

2013. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne neki? Nem értem.. de amiket írtak jó.
2013. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha tudsz varrni/varratni akkor csinálj mosható pelenkát.Lepedőből és törölközőből.Én használtam(pici babának)mosható pelust,és varrtunk is pluszba.
2013. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emelt összegű családi pótlékot igényeld meg ha nincs a gyereked után és a legolcsóbb baba botban lehetne 80x80 cm textil pelenka. kb 20 db menyiségben. Ez nem lehetséges akkor próbáld meg olcsóbban az interneten eladó portálon használt textil pelenkát venni. Biztasd a gyermekeet nem szégyen pelenkát visel, száraz marad reggelente az ágya szép pizsamája jól tud aludni is.
2013. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél textilpelenkát és műanyag megkötős pelenkavédőt. Évekig jó lesz!
2014. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!