Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor vettétek le napközben a...

Mikor vettétek le napközben a gyerekről le a pelenkát?

Figyelt kérdés
Úgy, hogyha elmentek akkor sem volt rajta 3 éves a lányom. A pisi már belemegy a wc-be a kaki még nagyon nem. Ezért még ha hosszabb útra megyek ráadom a pelust. Viszont a bölcsiből már hazaérünk baleset nélkül már. Többször száraz volt a pelusa mikor hazaértünk ezért a héten levettem haza felé is a pelust róla vagy is nem adtam rá. Ha nappalra szobatiszta lesz akkor kb mennyi idő lesz még ágy tiszta is lesz?
2013. nov. 28. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 év 3-4 hónaposan lett szobatiszta. Délutáni alvásnál 2 év 9 hónapos kortól nem kellett a pelus. Teljesen ágytiszta 3 év 3 hónaposan lett.
2013. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 26 hónapos kora óta szobatiszta, éjszakára adok még rá peust, de az is üres 2,5 éves kora óta viszont reggelre csak abba hajlandó kakilni, ha pelenka nélkül alszik, akkor is kér a kakihoz. Januárban tölti a 3-at.
2013. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 év 5 hónaposan kezdtük, egyszerűen levettem a pelenkát és kész. Onnantól nem volt olyan, hogy mondjuk elmentünk boltba, és akkor kapott pelenkát. Csak alváshoz. Néha voltak balesetek, de az esetek többségében nem volt gond. Volt, hogy a postán sorban állás közben kellett neki, akkor kivittem, vagy boltnál is.

Egy hétfői napon vettük le először, a negyedik héten szerdán mondta, hogy nem kell éjjelre sem. És tenyleg, nem is volt baj. Egyetlen egyszer sem pisilt be éjszaka, nem is kel fel pisilni, csak nagyon nagyon ritkán. Eddig összesen 2x fordult elő.

2013. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mondjuk én akkor ha boltba megyünk és tudom nem fél órán belül érünk haza még ráadtam. Viddzont most már két hete stabilan szól ha pisilni kell és lehet, hogy akkor el is fogom akkor hagyni. Akkor több nadrágot és társait teszek be neki. Viszont utazáshoz ha vonattal mentek hogyan utaztok? Ott sem gond ha nincs rajta pelus?
2013. nov. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!