Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az mosható pelenka öszeállításról?

Figyelt kérdés
2db tarkabarka PUR külső, 1db bambinex színes külső, kb 25db tetra pelenka,2-3 db perfold lollipop napi csomag( 5db bambusz pelenkabelső, 1db popngro külső). szerintetek jól kivitelezhető ezzel a készlettel a születendő gyermekem végigpelenkázása ?az első kb 1 hónapban tényleg érdemes inkább eldobhatót használni?

2013. dec. 10. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Láttál élőben ilyen pelenkát?

Láttál újszülöttet:) újszülött ruhákat?

Az elején nagyo nagy a picire a mosható pelenka, kifolyik a pisi.

Nagyon nagy a mosható pelenka, pl nem minden nadrág, rugi jó rá!

Igazából a textil pelenkát akarod betétként használni?

Az úgy nagyon vastag! A pelenkába való belsőből kell venni napi 4-et számolva, s 10 külső minimum kell!

2013. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már több oldalon is kérdeztem moshatozós anyukákat, mindenki mást mond ezeket vegyítettem. kedves 1-es van saját tapasztalatod, vagy csak unatkozol?
2013. dec. 10. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, ezt én így nem látom át. :)

Mi 3 hós kora óta moshatózunk, amink most van: 11 db. prefold és kb. 10 csimota mindenféle fajtából. Külsőnek prefoldhoz 3, csimotához most már 2 és egy gyapjú, azt éjszakára használom. Így 3 naponta mosok, pár prefold mindig marad kihasználatlanul, az a tartalék. A külső viszont kevés, éppen hogy elég.

Így ránézésre még pár külsőt szerezhetnél, a belső elég lesz egy darabig biztosan. Újszülötthöz a tetra a legjobb, a következővel én is azt tervezem.

Úgy tudom, hogy a köldökcsonk leeséséig érdemes eldobhatózni, de mi is kibírtuk a tetrát. :)

2013. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, kb hat hós koráig jó lesz a tetra. Bár én a majdnem hátomévesemet is abba pelenkázom itthon. Sok sikert :) ja, mi egyből moshatoztunk.
2013. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!