Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » A 10 hónapos lányom nunija...

A 10 hónapos lányom nunija körül vörös pöttyök lettek már hetek óta nem múlik el-a gyerekorvos azt mondta nem gomba-nem hámlik és nem nedvedzik- elokomos krémet irt fel rá-nem igen használ ez sem?

Figyelt kérdés
én már mindent kipróbáltam:neogranormon,sudokrém,boraxos krém,kamillás hintőpor,bioptron lámpa, kamillával lemosni stb csak nem akar javulni- valakinek valami ötlete? vagy tapasztalata volt már- ja pelenkát is váltottam csak pamperst hordunk

2014. febr. 17. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
oké azt mondja hogy nem gomba, de én a canesten-t még kipróbálnám, ha ezektől nem múlt el... (nekünk gomba volt, az is ilyen piros pöttyös volt, nem levedzett...)
2014. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet. mi 5 hónaposak vagyunk, ma voltunk dokinál láz miatt.... na de a nuniját is megmutattam és azt mondta, hogy canestennel kenjem, de nem mondta, hogy gomba lenne... jah és még azt is, hogy ne törlő kendővel tisztítsam, hanem pelenka cserekor mossam le vizzel neki és jó szárazra töröljem... popójára meg boraxos kenőcsöt kapott... igaz a feneke szép csak a nunija pöttyös...
2014. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lcs ***** válasza:
szia! most pamperst használsz akkor, jól értem? Mert képzeld el, a fiamnak meg pont a pamperstől volt a kukija mellett piros kelés szerű pötty! mire rájöttem... amint váltottam, néhány napon belül elmúlt. ja, és gyerekdoki javaslatra úgy kentem, hogy borax vékonyan, és rá sudocrem. :)
2014. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kettesnek irom- hogy képzeld pont ilyen nálunk is hogy a feneke nem olyan hanem a nunija
2014. febr. 18. 08:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányomé is ilyen volt a hétvégén, volt itthon Nizoral (még a fiamnak írta a bőrgyógyász) 3x kentem be vele és elmúlt. Szóval szerintem is gomba lehet, a Canesten ártani nem fog akkor sem ha mégsem gomba lenne. Egy próbát megér.
2014. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vettem kanestent azt mondta a gyógyszerész hogy ez akkor is hat ha nem gomba-mert gyulladásos bőrnek is nagyon jó- egy csoda 2 nap alatt elmult- el sem hiszem
2014. febr. 20. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
na ez jó hír! :) örülök hogy bevált... :)
2014. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na kivagyok most már teljesen- most mult el és megint kezdődik- olyan piros kezd lenni- szerintem lehet hogy a foga 4 jön most neki megint- Canestennel kenjem megint vagy van egy uj travocort ami szintén bőrgyulladásra jó ahogy olvastam- van valakinek tapasztalata - melyik a jobb?
2014. febr. 27. 22:00
 9/10 A kérdező kommentje:
vagy esetleg alsol krém? irjatok tapasztalatot légyszi
2014. febr. 27. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan kend megint a canestennel... az már bevált :)
2014. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!