Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kisfiam novemberben lesz 3 éves. Május óta pisi téren szobatisza. A kaka viszont kisgatyába megy, nem szól, már csak akkor jön amikor bekakált, egyszer kétszer már sikerül elkapni amikor kakálni akart, és gyorsan ráültettem a bili, vagy a wc-re és akkor oda kakált. Egyiktől sem fél. Eddig nem idegesítettem magam rajta, soha nem veszekedtem vele, mert mindenki azt mondta egyik napról a másikra meg fog oldódni a dolog. Most egy hétig mamáéknál nyaralt, és egyszer sem kakált be mindig szólt, hogy kakálni kell. Nagyon örültem, hogy most már minden oké, de most, hogy itthon vagyunk nekem nem szól, ma is bekakált. Szeptemberben oviba megy, most kapott egy Thomas-os táskát, azt mondtam neki ha még egyszer bekakál, akkor vissza kell vinni a boltba, mert így nem mehet oviba. Nem tudom mit kellene tenni?
2014. aug. 13. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nagymamát, hogy o mivel érte el, hogy szólt neki a gyerek. A megfélemlítés, az ajandek visszavétele biztos hogy nem használ.
2014. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagymama azt mondta egyszerűen szólt neki, hogy kakálnia kell.
2014. aug. 13. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Erdekes. Próbáld akkor "lefizetni". Minden bili/wc hasznalat nagy dolognal egy matrica/kis csoki/cukor, valami, amit szeret es ami nem hétköznapi dolog neki. Ha mondjuk ossze gyűlik 20, akkor egy extra valami -jatek, kirándulás, stb.
2014. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a 3 as välaszolo val 1-et ertek !Nalunk is bejött !
2014. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!