Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ki melyik fajta bugyipelenkát...

Ki melyik fajta bugyipelenkát tartja a legjobbnak? Elsősorban a mérete, és a nedvszívó képessége érdekel.

Figyelt kérdés

A fiam 12 éves és inkontinenciája van. Már pici kora óta ebben szenved, szerencsére egyre kevésbé gyakoriak a balesetek, de azért szükségünk van nappalra, és éjszakára is a védelemre.

Eddig a Mall-ról rendeltük folyamatosan a Huggies Dry Nites termékét, de én 9 db-os kiszerelésben ezt nagyon drágának tartom.

Láttam viszont több oldalon is, hogy Libero Up & Go-ból van 8-as méret, és Pampers Active Pants-ből van 6-os. De ezeket még nem próbáltuk, én pedig nem akarok zsákba macskát venni. Valaki próbálta már esetleg ezeket a termékeket? Tapasztalat?

Vagy tud-e olyan oldalt ahol kapható valamilyen Pull Ups pelenka, viszonylag olcsón?

Tena és egyéb hasonló inkontinencia termék szóba sem jöhet. A fiam egyszerűen nem hajlandó ezeket használni.

Azt mondja "Nagymamáknak, tatáknak való".

Még befejésként annyit, hogy gyermekünk nem átlagos méretű. Így egy nagyobbacska 12 évesre kell gondolni.


Köszönöm előre is segítségeteket.



#fiú #pampers #inkontinencia #Libero #Drynites #Pull Ups #Up & Go 8 #Active Pants #Dry Nites
2014. aug. 28. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A kisfiam 4 éves már, 2,5 éves kora körül lett szobatiszta, akkor használtunk pampers active pants boy-t (diegos mintájút :)

5-ös méretűt, de a 6-os sem sokkal nagyobb.

Biztos vagy te abban, hogy ez egy 12 éves fiúra jó?

Vagy nem írtad el az életkorát?


Ilyen idős gyermekre garantáltan nem lesznek jók az üzletekben pelenkás-leszoktatós termékek, amiket kisgyerekeknek gyártanak, nagyjából átlagosan 3 éves korig.


Egyébként a pampers termékkel maximálisan elégedettek voltunk, hasonlóan jó minőségű volt, mint a babapelenkák.

Ez sem olcsó egyébként kb. 120 Ft körül volt darabja, illetve néha volt rá kupon vagy akció a dm-ben.


kizártnak tartom, hogy jó legyen 12 évesre. Gondold ezt át még egyszer.

2014. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Én a 10 éves fiamat aki pelenkát kell hordani éjjel nappal a TENA Pants pelenkát használja és szereti mert egyedül ki tudja cserélni nem zörög és még nem is látható rajta. Olyan mind egy bugyit venne fel.

2014. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!