Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit lehetne tenni, hogy ha...

Mit lehetne tenni, hogy ha 3,5 éves lánykámnak nedvszívós lepedője van és ha bepisil, akkor a lepedőn nem látszik, a pizsamanadrág meg megszárad reggelre rajta?

Figyelt kérdés

érezni,hogy volt bepisilés

Mit lehetne tenni, hogy ne pisiljen be?


2014. szept. 11. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

én minden éjjel felkelteném x órakor(mindig ugyanakkor)pisiltetni, egy idő múlva magától is felkelne


illetőleg éjszakára nem adnék neki folyadékot inkább nappal növelném az adagot


esti lefekvés előtt is pisiltetném

2014. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Honnan érzed? Azért a megszáradt pisi is foltot hagy!
2014. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Olyan hogy nedv szívó lepedő nincsen!

Max az van, ami alul nejlonos, fent frottír, de azon is érezni ha bepisilt a gyerek. A gyerek pizsamájának is van szaga, mégha meg is zárás reggelre, de egy 3,5 éves pisil annyit, hogy azt ne lehet nem észre venni.

Minden este elalvás előtt pisilés, esxehjwl kelteni kell 1-2 óra között pisilni

2014. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen a világon nincsen...
2014. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha egy gyerek bepisil az nem 3 csepp. Az mennyiség. És az nem szárad meg reggelre. Sőt! Eléggé kellemetlen, amire általában fel is ébrednek. Szóval titokban nem maradhat bepisilés. El sem tudom képzelni, hogy lehet az. Meg milyen nedvszívó lepedő az? Hova szívja, hogy eltűnik a pisi? Ráadásul a takaró is pisis lesz, az esetek 90 %-ában. Szóval ezt nem tudom elképzelni.

De ha este pisil lefekvés előtt, akkor inkább pchihés oka van, mint az, hogy nem ébred fel a pisire. Vagy csak átmeneti állapot és pár nap alatt elmúlik. Nálunk is így volt.

2014. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem kelteném éjjel az tuti...

Remélem nedvszívó lepedő nincs, ugyanis totálisan elvinné a gyereket abba az irányba, hogy nyugodtan bepisilhet, mert semmi következménye nincs. Nem baj az, ha érzi, hogy kellemetlen, nedves, hideg. Tegyél alá gumilepedőt, vagy vízhatlan lepedőt, ha be is pisil néha, le fog szokni róla idővel.

2014. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

igen, ilyen a leped: alul nejlonos, fent frottír


a pizsamáján nem látni foltot


icipicit érezni kézzel a lepedőn és a ruháján és a lepedőn a szagát érzem

2014. szept. 11. 13:55
 8/13 A kérdező kommentje:
eddig pelenkában aludt
2014. szept. 11. 14:02
 9/13 anonim ***** válasza:
a pelust szárazon szoktad levenni róla? Nálunk is volt néhány baleset, de már nincs. Lefekvés előtt pisi, reggel hamar keltem, szintén.
2014. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Általában igen, de volt, hogy nem.

Most az előbb átöltöztettem, mert ezen a nadrágon már egyértelműen látszik, hogy be van pisilve, lepedő nem nedves, lehet rajta aludni...a takarót lerúgta magáról, ezért az sem lett pisis. ( ja,most hajnal 3 van...vagy éjjel...)

2014. szept. 12. 03:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!