Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nálatok is előfordult hogy...

Nálatok is előfordult hogy mikor szobatiszta lett a gyerkőc akkor rosszul aludt?

Figyelt kérdés
Éjjeleken át forgolódik nagyon gyors tempóba halad a szobatisztasággal a két és fél éves lányom. 3.nap már nem is kellett öltöztetni nem ment be a pisi 4.nap már éjjel sem kellett pelus. Én úgy gondolom emiatt alszik rosszul nappal nyűgös. Nálatok is volt ilyen? egyébként nem sürgetem maga szól nem is erőltetem nagyon boldogan ül rá

2014. szept. 19. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy megszokta a pelus melegét, és fázik egy picit éjszaka nélküle.
2014. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van rajta éjjel pelus még biztos ami biztos alapon még 4-5nap után nem mertem levenni róla
2014. szept. 19. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:
ja most olvastam vissza rosszul írtam, nem kellett volna mert kelt éjjel de adtam rá nem gondoltam hogy kel pisilni
2014. szept. 19. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányom azokon az éjjeleken mikor kikéredzkedik éjjel wc-re , mielőtt ténylegesen felébredne pisilni, előtte mindig forgolódik, nyöszörög, akár 1-1.5 órán át.
2014. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. szept. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!