Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kb egy hónapja szobatiszta...

Kb egy hónapja szobatiszta volt, újabban még akkor sem szól, amikor már bepisilt?

Figyelt kérdés
áll és játszik tovább a pisis nadrágban, mintha abszolút nem zavarná. vajon miért? már éjszakára sem kellett rá pelenka, és most azt is vissza kellett adni. 2 éves, 3 hónapos. szerintetek miért csinálja? leszídni nem szoktam, de ma egy kicsit már bosszantott, hogy egy hete gyakorlatilag nem szól, inkább bepisil. ha ráültetem a wc-re, akkor pisil. kakihoz még kéri a pelust. valakinek volt ilyen?
2014. aug. 31. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én visszaadtam rá a pelust nappalra is. Kb. 1 hónap múlva reggel úgy kelt, hogy közölte nem kell pelus, 2 hét múlva már estére se kellett. Ennek már 5 hónapja és baleset se volt.
2014. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fel is fázhatott
2014. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

na de ha felfázott, attól még tud szólni, hogy bepisilt! de nem szól, hanem áll benne, és játszik tovább..

amúgy én is próbálom most visszaadni, de nem akarja, így megbeszéltük, hogy mindenképpen szóljon, mert egyébként visszavesszük, ha megint bepisil. (persze nem fenyegetésként adtam elő)

reggel szólt, de pelusba akart. na, igazodjam ki rajta :)

2014. szept. 1. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez a baj. En is pont ezt akartam kerdezni. Most 27 honapos, mar majdnem 4 honapja leszokott a pelusrol, de estere meg mindig adok ra. Nagyon sokszor szaraz reggel, sokszor fel is ebred, hogy pisilnie kell, de kb 1 hete sokszor bepisil, nem szol, es a delutani alvasnal az agyba is bepisil. Sajnos en osszeszidtam, mert volt egy eset, amikor szerintem tudatosan csinalta a nappaliban a divanyra. Nem tudom, hogy mi lenne a jo, ha szigort alkalmaznek, vagy nem. De szerintem az sem jo, ha nem veszek rola tudomast es ugy csinalok, mintha nem tortent volna semmi.
2014. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálatok van kistesó? én már csak arra tudok gondolni, hogy miatta van (a kisebb nálunk most fél éves)

továbbra is száraz reggel is a pelus, de nem akarja levenni...

2014. szept. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!