Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek jó így a bilireszo...

Szerintetek jó így a bilireszoktatás?

Figyelt kérdés
2 éves és 2 hónapos a fiam. Egyszerűen nem lehet már pelust ráadni,állandóan ficánkolt. Sőt amikor rá akarom adni, mindig mondja,hogy bilibe pisilni. Így nem kerül fel a pelus. 20-30 percenként ültetem a bilire és 90%ban pisil is bele,bár nem tengert. Viszont élvezi,hogy mindig kiöntheti a biliből a wcbe a pisit. Általában ez délig megy, délutáni alváshoz kap pelust, addig amíg megtelik, estére pedig már csak fürdés után adok rá. Kaka csak pelusba megy. Szerintetek ezt jól csinálom? Vagy van valami más ötlet? Májusban érkezik a kistesó,addigra jó lenne ha szobatiszta lenne, mert nyáron már kevesebb időm lesz vele ezügyben foglalkozni. Láttok rá esélyt?

2014. dec. 16. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából akkor van értelme a bilinek, ha ő maga szól. Attól, hogy te ráülteted, aztán ha éppen kell belepisil, nem lesz szobatiszta. Persze próbálkozz, de szerintem még nem most lesz szobatiszta.
2014. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szobatisztaságnak az a lényege, hogy felismeri az ingert, és visszatartja addig, amíg a bilire, wc-re nem ér. Attól, hogy Te 20-30 percenként ráülteted, attól még nagyon messze van a szobatisztaságtól. Én hagynám még egy pár hónapot,február-március körül próbáld meg. Ha érett rá, pár nap alatt - kisebb balesetek persze akkor is lehetnek - megszokja és nem lesz gond, szobatiszta lesz. De ne erőltesd.
2014. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!