Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Akinek volt zenélős bilije...

Akinek volt zenélős bilije bevált nálatok?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy zenélős bilin,Fisher Priceos, amit fellépőnek is lehet használni. Most lesz a kislányom 2 éves, és arra gondoltam,talán jobban ösztönözné majd arra,hogy pisiljen bele.

#Fisher Price #zenélős bili
2015. jan. 29. 13:34
 1/5 anonim válasza:
Változó szerintem van akinek beválik, de van olyan gyermek aki csak a zene miatt ül rá és nem csinál bele semmit, sőt inkább csak játszik vele én inkább megpróbálnám először egy hagyományos kis bilivel hogy ahhoz mit szól a kislányod.
2015. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Otthon sima bilink volt, és simán megtanult bele pisilni.

Nagyszülőknél viszont zenélős bilije volt, és mikor belepisilt, és elkezdett zenélni a bili, nagyon büszke volt magára a lányom. :)

De szerintem is gyereke válogatja. Valamelyik gyerek csak játéknak fogja fel a zenélős bilit.

2015. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen kis gagyi zenélős bilink volt, de rájöttem, hogy nem igazán praktikus, mert ha be szeretnéd áztatni pl. fertőtlenítővel, akkor addig zenél amíg van benne víz.

Mondjuk nekünk még idő előtt kipurcant mielőtt a gyerek használta volna (legalábbis rendeltetés szerűen), mert véletlenül meglocsoltuk slaggal és belement az elemtartójába a víz. Itt elgondolkodtam, hogy akkor ez nem egy könnyen tisztítható dolog se kívülről se belülről, szóval nem annyira praktikus szerintem.

De lehet a FP jobb minőség, lehet ott figyeltek erre, mert ez csak egy ilyen kis Tescos sima műanyag volt, gombelemmel.

2015. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő szólónak: A Fisher Price bilinek a zenéjét ki lehet kapcsolni így nem zenél ha pl. fertőtleníted.


Nekünk ilyen van és nagyon szerettük, nekem sokan ajánlották anno. De igaz nálunk ki maradt a szoktatás, 1 éves elmúlt reggel felkelt levette a pelust és azóta a bilibe pisil. Nagyon nagy szerencsém van vele.

Szerintem meg lehet vele beszélni ,hogy csak akkor kell ráülni ha pisilnie kell. Lehet hogy eleinte tetszeni fog neki, hogy zenél,de utána úgy is leszokik róla,hogy azért üljön rá.

Egyébként a zene csak pár másodpercig tart.

2015. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LadyLoss ***** válasza:
Az én lányom mikor meghallotta, hogy zenél a bili, rettegve felpattant és többet nem is volt hajlandó ráülni. Pedig halkan szólt és csak pár másodpercig. Hát ez van, nem egyformák a gyerekek.
2015. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!