Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Csak a nagy dolog nem megy a...

Csak a nagy dolog nem megy a WC-be. Van valakinek bevált rácsalogatós ötlete?

Figyelt kérdés

Egy kis fortélyra lenne szükségem!

Kislányunk már 3 éves elmúlt, a héten megkezdtük az óvodát. A WC-be pisilés nagyon könnyen ment, és már korábban is jelezte pelusos időszakából mindkét "eseményt".

Megkezdtük az ovit, a héten beszoktatáson vagyunk és hát, a jövő héten már bizony szinte egész nap ott kell lenni az oviban.

Mindig szól ha nagydolog készül, de kéri a pelust.TUDNA VALAKI SEGÍTENI, HOGY HOGYAN CSALJAM A WC-RE? Semmi képen sem fogom erőltetni, nem szeretném ha szorulása vagy egyéb baja lenne, de kellene egy kis fortély, hogy magától üljön rá.

Előre is köszönöm :)


2014. aug. 26. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor láttam rajta, hogy kell kakilnia, ráültettem, miután sikerült nagyon megdicsértem, együtt lehúztuk és választhatott 1matricát, amit felragaszthatott a csempére. Nagyon tetszik neki, még figyelnem kell, mert nem mindig szól, de ha ráültetem mindig belekakil és utána mondja, hogy keressünk matricát. Ha nem akarod a csempére/falra ragasztani, csinálj papírból egy kis táblát és azt akaszd oda neki.Neki nagyon bejött, most múlt 2éves.
2016. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!