Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Fityma gyulladás kezelése...

Fityma gyulladás kezelése után fél a pisiléstől?

Figyelt kérdés
A kezelés abból állt hogy a doki hátra húzta a bőrt és kipucolta.Haza érve próbált pisilni de mivel csipte nem pisilt.Odáig fajult,hogy este megkatéterezték.ma nagy küszködések árán kétszer pisilt,de este megint nem.volt valaki ilyen hejzetben kérlek beneteket segitsetek.mert nem birjuk tovább.2 es fel eves egy éve szobatiszta.
2015. máj. 8. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

én előzör próbálnék vele "játszani" hogy ne érezze kényszernek, mutatnék neki varázskenőcsöt, ami hatalmaskodik a bacik felett, nem fog fájni stb, itatnám teával és jóleső izgalommal várnánk a hatást.


nagy valószínű elépzelhető hogy pszichésen tartja vissza(szerintm én mint laikus szerint..)de szóval mert a végbényílásról halottam ilyet, aranyereseknél fordul elő, hogy a szervezet már a fájdalomtól félve blokkolja a székletelést és ezt sajnos még csak nem is lehet tudatosan befolyásolni, ott javasolnak lazító gyakorlatokat a psziché miatt, tanult mozgásformákat, megfelelő étkezést, sportolást, stb)

2015. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia.Köszönöm a válaszod.igen igazad van pszichésen tartja vissza ezt a doki is mondta.Minden esetre kiprobálom amit mondtál,de ha esetleg neked vagy valakinek akad még ötlete irjatok.Előre is köszönöm.
2015. máj. 8. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!