Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 10 hónapos babámnak középfül...

10 hónapos babámnak középfül gyulladása lett. Ki is fakadt neki, most folyik a füle. Mire lehet számítani, mennyi idő a gyógyulás? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hosszan tartó taknyosságnak ez lett a vége. Egy fül-orr gégész félre is diagnosztizálta. Két napja szedi a Zinnatot, most már többet alszik, mint az elmúlt pár napban és kevésbé taknyos, de a füle folyik.

2015. ápr. 10. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányomnak 4 hónaposan volt hallójárat és középfül gyulladása. A háziorvos írt azonnali beutalót a fülészetre. Egy hétig naponta jártunk, leszívták mindig a váladékot és kapott gyógyszeres gézcsíkot a fülébe. Utána már csak 3 nap múlva kellet menni 3x, ott adtak fülcseppet, amit otthon cseppentettem bele. Láza nem volt, antibiotikumot nem kaptunk. Az első leszívás után már határozottan jobban érezte magát.
2015. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én felvenném vele a kapcsolatot: [link]
2015. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!