Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 1,5-2 éves kislányotokra mit...

1,5-2 éves kislányotokra mit adtatok nyáron a pelusra? Body nélkül nem csúszik el a pelus?

Figyelt kérdés

20 hónapos a lányom. Kaptunk egy csomó pólót, kis lenge egészruhát, de a pelust mi tartja body nélkül?

Most is elcsúszik, ha már van benne pisi.

Tegyek a pelenkára bugyit? Mert a body ugye már dupla réteg...



2015. máj. 11. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bugyit adtam annak idején a lányomra. Legalábbis a nyári ruhák alá. A pólóhoz meg értelem szerűen rövidgatyót adtam, az tartotta a pelenkát.
2015. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit, normális pelus megáll rendesen rajta. Nekünk így egyszerűbb volt. Kertes házban udvaron mindegy. Ha elmentünk valahová, akkor rövid gatyó és kész.
2015. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk se csúszott el a pelus, szerintem próbálj meg más márkát.
2015. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek.

Eddig Pampers Active Babyt hordott, de most is a nagy melegben, ha nem adtam rá bodyt vagy bugyit, akkor féloldalasan elmozdult a pisitől.

Milyen pelust ajánlotok? Vagy esetleg bugyipelust?

2015. máj. 11. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy mennyi ideig van rajta a gyereken a pelus. Nem személyeskedés, nem tudom te hogyan csinálod de ismerek olyan anyukát sajnos aki nappalra ad 1 pelenkát a gyerekre és éjszakára 1et, mert így akar spórolni. Ilyen estben nem csoda ha elmozdul. Normál esetben, ha 4-5 óránként cserélsz akkor nem mozdulhatna el, akkor tényleg keress másik márkát.
2015. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi pont ezért cseréltük le a Pampers-t Liberora, amikor elkezdtek menni a fiúk. A Pampers egyből lóg, ha egy kis pisi van benne, mert nem gumis a dereka. De jó még a dm-es pelus is.
2015. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3-4 óránként cserélem normál esetben, ha nincs kaka :)

el sem tudom képzelni egész nap 1 pelust...

De a Pampers akkor is elcsúszik egy idő után, ha nincs benne túl sok pisi.

Lehet, akkor kipróbálom a Libero-t.

2015. máj. 11. 17:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Más márkát, de más méretet is próbálhatsz. Én is bugyit adtam felé és nem volt probléma.
2015. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!