Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen adtatok a...

Mennyi idősen adtatok a kislányotokra szoknyát?

Figyelt kérdés

Egyrészesre gondoltam + body + harisnya.

Hosszú ujjú bodyra ti adtok pólót? Pólót magában nem akarnék, mert nehogy ki legyen a dereka. Vagy így hülyén néz ki?



2014. szept. 17. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

A fiamra rendszeresen adtam pólót a bodyra, vagány volt. Kislányra is adnék szerintem, ha hűvösebb az idő, de a pulcsi meg mégis sok.

2014. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6-7 hónaposan. Előtte egyberészes kisruhát adtam rá.
2014. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én még most is ritkán,amig ennyit esik-kel (14hónapos)-otthon sosem,de alkalmakkor néha-pedig olyan csini,de amig nem megy stabilan,meg szerintem neki sem kényelmes-mikor felmászna valahova
2014. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hosszú ujjú bodyra sokszor adok pólót, szoknyát nem, ruhát eddig néhányszor adtam a 2éves lányomra.
2014. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos kora óta ilyen csodákba öltöztetem, mármint ilyen kötényruhákba, olyan bennük mint egy kisasszony :).... Jöhet horgolt, hímzett, csipkés...teljesen rákattantam ezekre :D
2014. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hosszú ujjú bodyra mindig adtam pólót, pont azért, hogy védje a derekát, és melegebb, ha két réteg van rajta. Nem nézett ki hülyén, ha jól válogatod össze a színeket, mintákat, akkor még vagány is szerintem.

Szoknyát is adtam rá már kis korában, amikor még csak mászott, de azt csak úgy, hogy alatta harisnya volt, tehát a csúszás-mászáskor is védi mindig valami, ha felcsúszik a szoknya. Ennek ellenére szerintem nem praktikus a szoknya, amíg nem jár, mert folyton le kell huzogatni neki. Egy-egy alkalomra, fotózásra persze érdemes feladni rá néha.

2014. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.

Szoknyát még nem vettem, de azért lehet 1-2 db-ot mégiscsak veszek, ha már fél éves elmúlt. Biztos nagyon édes lesz benne. És persze harisnyanadrággal vagy kis zoknival:)

2014. szept. 18. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!