Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság

A kérdés

Csak kakil a wc-be, miért?

2,5 éves kislányom 3 hónapja kakil wc-be, mindig szól, hogy kell. Ha ott van, bele is pisil. Azonban pisi miatt sosem jelez. Hogy tudok segíteni neki, hogy emiatt is szóljon?

2017. máj. 26. 19:18  Privát üzenet  

A válasz
Kisfiam is így volt. Sokat beszéltem neki arról, hogy az oviba is csak akkor mehet, ha már nagyfiú módjára alsónadrágot visel és együtt vettünk pár mintás darabot. A bölcsi miatt először hétvégén adtam rá, 3-4 alkalommal becsurgatott, de mellette szólt is párszor. Következő hétvégén újra próbálkoztam és azóta nem volt baleset, utána hétfőtől már a bölcsiben is csak alsónadrág van rajta és 1 hét után már a délutáni alváshoz sem kapott pelenkát. Ennek csak pár hete, de eddig minden rendben.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. máj. 26. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ithon pisil es kakil is a bilibe de ha rajta a nadrag pelenka nelkul bepisil vagy bekakil?
2,5 éves lányon orditva kakil. Miért?
Miért kakil be újra a kisfiam?
Miért pisil és kakil be újra a 3 éves kislányom, mikor már teljesen szobatiszta volt?
Ha kizárólag az apjával van a kislányunk, pisil, kakil a bilibe, ha meg nincs itthon csak én, akkor mindig bepisil, mitől van ez?
Egy 5 éves kisfiúra vigyázok, aki még a mai napig pelenkába kakil! Nem mer a wc-re ülni, fogalmam sincs, mi a félelem oka! Van valakinek valami támogató ötelete? Mit tegyek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szobatisztaság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!