Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kisfiam 1 hónapja szobatiszta...

Kisfiam 1 hónapja szobatiszta nappal, de csak akkor szól ha már nagyon kell pedig nem így indult. Reszletek lent. Járt még így valaki? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tehát rendesen bent tudja tartani, az első 5 napban fixen szólt ha kellett neki, bár volt hogy csak akkor szólt mikor már nagyon sokat kellett de a lényeg hogy szólt és nem pisilt be. Aztan egyszer csak nem szólt de mikor már felkeléstől számított 8 óra múlva se szólt illetve nem is pisilt be én mondtam hogy na jó most már menjünk. És állati nagy adagot pisilt. Azóta ez így megy. Nagy ritkán van egy alkalom hogy szól de egyébként csak ha viszem akkor viszont nagyon készségesen. Mindig elmondom hogy a nagyfiúk a bilibe pisilnek meg hogy látom hogy már sok pisi volt a pocakban és megkerdezem tole hogy legkozelebb ugye magától is mondja hogy kell. Már rendesen beszel(27hós) mondatokban nagyon intelligens, tehát érti mi van. Volt egy-két nap mikor nappalra is ráadtam pelust hátha inkább abba szeretne de abba se pisilt. Valaki járt már így? Tanács?

2018. jan. 16. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

a játékait nem félti? nem irigy? bocs hogy így kérdezem, de irigységi korszakban lévő gyermekeknél szokott lenni hogy magukba tartják a végtermék minden formáját, mert azt sem szeretnék elengedni. viccesen hangzik de így van és természetesen kinövik.

mindenestre ne vidd és ne emlékeztesd mert megszokja hogy úgyis szólsz ha menni kell

2018. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!