Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hallott már valaki olyanról...

Hallott már valaki olyanról hogy a gyerek előbb lett szobatiszta éjszakára mint nappal?

Figyelt kérdés
Kisfiam nappal még kicsit sem szobatiszta, sosem szólt még hogy kell neki. Éjszaka viszont már 1 hónapja száraz marad a pelusa, pedig este is és hajnalban is iszik 3-3 dl tápszert. Bilizni, wc-re ülni nem hajlandó, már toporog reggel, de ordít hogy kéri vissza a pelust és abba pisil.
2014. aug. 15. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen én, anyu mindig azt meséli, hogy az első napokba még azt hitte már kicserélte és csak utána esett le neki :)
2014. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányom is előbb volt ágytiszta, nem volt kedve bilibe/évbe pisilni. Most lett 3 éves, két hete a leendő óvónénije azt mondta: "Neked már nem kell pelus!" Azóta szobatiszta.
2014. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 djudit ***** válasza:
Az én kisfaim is 2 éves kora óta ágytiszta, de nappal még most is van, hogy nem érünk ki időben vagy nem akar jönni, pedig már 3 éves múlt.
2014. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is sokkal hamarabb volt éjszakára szobatiszta, kellett neki egy pár hónap, mire nappalra is az lett. Ne erőltesd a bilit, WC-t, mert megutálja. Inkább add rá a pelust. Sajna tapasztalatból írom :( A nagyobb fiamnak a kakival volt gondja, megkínlódtunk vele :(
2014. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom egész biztos. Már a pelussal is mindig száraz maradt éjjel. Amióta lekerült sem volt baj. Napközben még mindig besikerül.... :(
2014. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor nem mi vagyunk egyedül így ezzel.
2014. aug. 18. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányom és a fiam is előbb volt éjszakára száraz, mint nappalra.
2014. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!