Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » A különböző méretű babapelenká...

A különböző méretű babapelenkáknak mekkora a derékbősége?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 11:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Mindegyik márka más


Lényegtelen


Lányom combis más akkor nagyobb kellett amikor átfedéssel csatolom a nagyobbat..


Nekem amikor egy ideje használunk egy méretet veszek nagyobbat, és néha rápróbálom...


Elején pedig abból derült ki hogy nem bírta el a vozeletet vagy a székletet

Valahol kifolyt

Nem felétlenül szoros lett

2019. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Kerdezo, hallatlanul sotet vagy. TE ALLITOD A DEREKBOSEGET A TEPOZARRAL ! Vagod ? Tizszer leirtuk!
2019. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Figyi, a 6os meretu pelenkat ugy ossze tudom huzni, h 1esnek feleljen meg.


Az 1est meg legalabb 4es bosegig ki lehet nyitni.


Remelem ez a valasz hasznos neked, de semmire se mesz vele, h ezt tudod, hisz egy 8kgos baba feneket es vizeletet se tartja egy 1es pelanka es egy 5os meretu meg fellog az ujszulott szemoldokeig. Na?! Most mar tudod h kell pelenkat valasztani? Javaslom vegyel egy csomaggal es nezd meg h is mukodik...

2019. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem gyereknek lenne a pelenka, hanem gyerek méretű benti kutyának hasmenés miatt, csak kutyapelenka nincs minden üzletben, webáruház meg idő, mire szállít, a babapelenka is jó a célra, hogy ne csinálja össze a lakást, amíg teljesen elmúlik, viszont azért ide írtam, mert itt nagyobb eséllyel találok olyanokat, akik ismerik ezeket a termékeket, mint a kutyás kategóriában. A kutyának viszont lehet más a derékbősége, mint egy ugyanannyi kilós babának.
2019. márc. 17. 21:26
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

a kilo a kutyánál nem számit-nekem egy 8 kilos westire jo volt a 4es méretű pelenka,de minden márkánál más hogy mekkora a 4-es vagy az 5ös.milyen kutyának lenne?

üdv:kutyás-gyerekes anya:)

ui:mivel ez nem kutyáknak lett kialakitva igy esélyes hogy kifolyik...

2019. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Keverék, a derékbősége 45cm. Tudom jól rögzíteni, persze, nem kutyának lett kitalálva, de találtam jó rögzítési megoldást, szóval ez nem gond, meg ilyen tűzoltásra kellett, mostanra szerencsére el is múlt. Minden esetre későbbiekben is kellhet, esetleg idősebb korában. Jobb híján a helyhez szoktatót raktam fel rá kutyabugyival.
2019. márc. 20. 10:38
 17/17 anonim ***** válasza:
reménykedj h öreg korában nem fog kelleni hanem mielőtt ennyire leépülne,elalszik egy éjszaka....
2019. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!