Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama bandázs mérte miatt...

Kismama bandázs mérte miatt kérdezem: Mekkora lesz egy vékony/normál testalkatú nő derékbősége a terhesség végére?

Figyelt kérdés

ezek a méretek vannak, nem tudom, hogy melyikből lenne érdemes bevásárolni:


S:80-95cm

M:90-105cm

L:95-115cm

XL:115-130cm


Jelenleg az S lenne rám jó, de a végére nem tudom, meddig növök.


2010. okt. 29. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! 160/53-ról indultam a 38 héten 160/68 voltam nagy hassal. Derékbőségem 107 cm volt! Nekem itt nem volt kényelmes se a bandázs.

De minden alkat és genetika kérdése, én csak hasra híztam!

2010. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elvileg akkor M-es méretekkel kihúzhatom.
2010. okt. 29. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan sok mindentől függ. Nekem a végére a kb. 4 db kismama nadrágból csak az egyik jött fel a pocimra, olyan nagy lett. Én semmiképpen nem vennék akkorát, ami pont most jó. Legalább egy számmal nagyobbat.
2010. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


172/58 kezdetben, 87 cm volt köldöknél a hasam. Ma 66kg vagyok 103cm a hasam.

20 hetes

2010. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, én M-es méretű voltam az elején és 116-118 cm volt a pocim a végén (41 hétig volt bent a kis drága:)
2010. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem, hogy bevásárolok M-ből, ami még most picit nagy lesz, de biztos így is hordható. aztán maximum a legvégére veszek még egy mérettel nagyobbat. most vagyok 20 hetes, 85 cm, kilóra se híztam sokat, összesen 2 kg-ot.
2010. okt. 29. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. a 11 héten vettem bandázst. 160 cm/60 kg voltam akkor. M-es méretet találtam, amit a mai napig nagynak érzek.

Nekem nem vált be, a nadrág folyamatosan csúszkált le rólam, de begombolni már nem tudtam - a bandázs meg nem tartotta annyira.

18. héten vettem kismama nadrágot - most meg az csúszkál rólam...

Sokat szenvedek az öltözködéssel, a párom meg jókat szórakozik rajtam :)


Szóval: szerintem S-es méretet vegyél! A végéig úgysem húzod ki 1 db bandázzsal.

2010. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsonak van igaza. en is m-et vattem es nagy volt mert nem tartott semmit. igazabol nem is szeretem. de arra jo hogy mar nem sok felso takarja a derekam es akkor a bandazs segitsegevel "megnyujtom". kismamanadraggal en is ugy vagyok hogy meg itt is ott is nagy, de megoldom. amugy az oltozkodes nalunk is kinszenvedes es mar varom hogy a regi ruhaimat hordhassam. :) de en mar az elso 15 hetben 20 kilot szedtem fel.
2010. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!