Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik 3 óránként etetik a...

Akik 3 óránként etetik a babát, nem szoktátok közben itatni?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy 3 óránként eszik, de pl mi is iszunk azért nap közben nem csak 3 óránként. Közben is adtok nekik "inni"? Mert akkor ugye borul amihez hozzászokott rendszer. Persze ha ő 2 vagy 2,5 óra múlva éhes nyilván akkor etetem. Csak érdekelne ti hogy csináljátok.
2019. júl. 30. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert folyékonyat tolok bele.
2019. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Sem anyatejes, se tápszeres babát NEM KELL itatni hozzátáplálás kezdetéig. Tökmindegy, hány óránként eszik. Hülye hasonlat a "mi is iszunk", mert mi szilárdan étkezünk, ők meg még nem. Onnantól kell kínálni vízzel, amikortól elkezdesz kóstoltatni. (Kivétel: hetekig tartó hőségiraidó, ott meg lehet próbálni kortyoltatni, de a legtöbb esetben el sem fogadja a korty vizet sem, az anyatejes/tápszeres baba, aki még nem eszik szilárdat.)
2019. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okés bocsi félreérthetően írtam. Itt nem vízre gondoltam,hanem pár korty anyatejre vagy tápra. Vagy csak a megszokott 3órás étkezések vannak nálatok is?
2019. júl. 30. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van rá példa, hogy csak 1-2 percet szopizik, gondolom ilyenkor csak szomjas volt. Nem 3 óránként etetem, hanem, ahogy ő jelzi, de kb 1,5-3 órás időintervallumon belül.
2019. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell két szoptatás között várni semennyit sem. Akkor kell adni, amikor igényli. Miért van még mindig ez berögződve. Sokszor a kedvem is elmegy ezektől a dolgoktól 🤦‍♀️
2019. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt szoptatom/ szoptattam igény szerint



Ez nem azt jelenti, hogy non-stop cicin van.


Kb 2,5-3 óránként szopott, közte 1-2 alkalommal, ha meleg volt, akkor kért 1 keveset, nem annyit, mint egy rendes szoptatással.

2019. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!