Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kel éjjelente óránként...

Miért kel éjjelente óránként enni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiam anyatejes, köztünk alszik elég régóta. Eddig mindig cicin aludt el este fürcsi után, aztán max 1-2szer kelt hajnalba. (Este 9től reggel 9ig alszik)

Most ugyanígy van az időpont fekvés-kelés, annyi különbséggel, hogy kb óránként kéri a cicit. És rendesen eszik is, szóval nem csak pár kortyot. Pár nap alatt megutáltam a szoptatást. Semmit nem alszok, ő se piheni így ki magát. Miért ehet ennyiszer? Tejem rengeteg van. Tápláló is gondolom, mivel ugyanúgy eszek mint eddig, rendesen 9 hónapig. Mi lehet a baj? Hogy "szoktassam le" erről hogy 12 órából 8at folyamat a cicin csüng?


2019. jún. 25. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hozzátáplálás hogy áll?

Az nem lehet, hogy szomjas a meleg miatt?

Vagy szeparációs szorong?

2019. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld megitatni szoptatás helyett. És ha nem megy, próbálja meg Apja megitatni, hogy ne legyen ott a kísértés. :)
2019. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ennyiszer lenne szomjas? Az utóbbi napokban nem is volt annyira meleg nálunk éjjel, mint pl múlt héten. Mégiscsak most kezdte ezt el pár napja :(

Nemtudom, nappal nem veszek észre rajta szepa szorongást...

Viszont jön a 6.foga...

Lehet fogzás miatt is cicin tud megnyugodni csak?

2019. jún. 25. 12:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaa, hozzátáplálás: ebed van csak kiváltva. De többször is kap mást is napközben+cici
2019. jún. 25. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposom ugyan ezt csinálja pár napja. Ő is anyatejes, tulajdonképpen köztünk alszik,mert amint visszateszem az ágyába, felébred. Mostanában folyton felkel mellettem is,forgolódik,cicin is nyugtalan. Nincs meleg a szobában. Szóvan én is tanácstalan vagyok mi okozhatja. Front, fogzás, szomjas,növekedési ugrás? Bármi lehet. Várom hogy vége legyen.
2019. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!