Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az ilyen Anyukáknak mégis mi...

Az ilyen Anyukáknak mégis mi bajuk van?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy szoptatási tanácsadós csoportban facebookon, mivel gondjaim akadtak és szerettem volna szakértőktől kérdezni. Egészen megdöbbent amit ott látok. 3 (vagy még több) éves gyerekeket szoptató Anyák posztolnak képeket arról, hogy szoptatják a gyereket. Ezt miért csinálják? Egyrészt iszonyat betegesen néz ki, ahogy a 15+ kilós nagy gyerek markolja az anyja csöcsét, másrészt ez egy intim dolog, miért tolják fel? (Igen, ki fogok lépni a csoportból..)
2019. aug. 1. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Buszkek ra.


En egyetertek veled, pont ugyanezert leptem be ilyen csoportba, mint te, nekem is fura volt, bar en annyira prud vagyok, h az utcan se szeretem a nekivetkozott noket szoptattni latni, legalabb keressen egy eldugott kis utcat, vagy egy szoptatos felsot, ami takar, vagy takarja el valamivel vagy barmi...

(Es nem, en tulsagosan kivagott felsoket sem hordok, mielott valaki rakerdezne)

2019. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Ok így érzik jól magukat.


Ne értsd félre, nekem is sok, de egyszerűbb tovább lépni.


Amúgy én így gondolom, hogy ameddig anyuka-gyerek-apuka számára ez Okes és jó szituáció, addig csináljak.


Nagyfiamat 11 hónapig (akkor lettem terhes) szoptattam, az ikreket tandem szoptatom, de szerintem őket is kb 1 éves korukig (remelem tudom is addig) tervezem szoptatni.

2019. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Semmi bajuk. Ők így érzik jól magukat. Senkinek nem ártanak se a képpel, se a szoptatással. Nem kell nézni, ha nem tetszik.

Engem pl eszméletlen módon taszít a lanybucsura készült fax torta, így ha ilyet latok a tortás csoportban, akkor simán átpörgetem. Ennyi.

2019. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom miért csinálják de azért itt sincs jobb helyzet (gyerek székletét feltölti hogy nézzük meg stb...)

Semmi bajom nincs a szoptatással, de a fotó róla már gáz. Keress egy másik csoportot, ne mérgezd magad hülyékkel! (én se sokáig húzom már itt a gyakorin)

2019. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek veled, hogy beteges mindkét szempontból.

Biztosra veszem, hogy a párjukkal való szexuális kapcsolat nem úgy működik, ahogy kellene, és ez a gyökere az egésznek. Valószínűleg nem is tudatosul ez bennük. Férfiként ez a véleményem.

(Akkor is ez a véleményem, ha most itt megjelennek az ilyen nők és fennen hangoztatják, minden rendben van köztük és a párjuk között... névtelenül bárki bármit írhat.)

2019. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem nem beteges....



De alapból a csecssemős szoptatós képek megosztását sem szeretem.


Ugyanannyira normális 1,5 éves gyereket szoptatni, mint egy 10 hónaposat... (1,5 évesem 14 kg)


WHO szerint 6 hós korig csak anyatejet és a van rá mód 3 éves korig kapjon anyatejet is...

2019. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Fuh, én is kiléptem abból a csoportból. Iszonyatosan frusztrált az egész dolog. Hogy mindig az orvos a hülye ha 1 hónapja nem hízik a gyerek, olyan nincs hogy nincs tej, tápszert véletlen se. Folyton a képek...

Hogy inkább feketén anyatej, mint a tápszer. Minden kérdésre az volt a válasz kB h sokat tedd mellre, meg keress szoptatási tanácsadót. Olyan nincs, hogy nem megy... Meg tényleg ez a legalább 3 éves koráig szoptató, ettől vagyok jó anya dolog...

2019. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hogy beteges-e; de én biztos nem szeretném így csinálni és képet se szeretnék róla látni. Sajnálom, hogy így működik a csoport. Én majd szoptatási tanácsadót szeretnék hívni, hogy senki semmilyen formában ne stresszeljen. Egyelőre első kisbabámat várom.
2019. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Én a harmadik véres mellbimbó-képnél léptem ki abból a csoportból.


Ezek az anyukák a világon semmit nem tudnak felmutatni, csak az anyaságot. Nagyon sajnálom őket.

2019. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Minden csoport, ami valamiféle téma köré szerveződött, azt az egy dolgot veszi véresen komolyan. Nem lát, nem hall semmi mást, nem érdekli semmi más, csak az adott dolog. Próbáld ki. Pl egy hulladékmentességrol szóló csoportban 99% hülyének tart, ha húst eszel és egészen biztosan elmebeteg es lusta az, aki képes valami előre szeletelt/darabolt élelmiszert megvenni, ami még csomagolva is van
2019. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!