Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt még valaki rajtam...

Van itt még valaki rajtam kívül aki szerint a szoptatás undorító?

Figyelt kérdés

Útálom minden percét egyszerűen taszít a dolog. A babámat imádom de ez valahogy nagyon idegen számomra. Ősanyákbòl nem kérek hogy igen elfuserált vagyok meg hülye mert ez a legszebb dolog blabla...

Az írjon aki így vélekedik mint én. Ebből le tudom szűrni hogy én vagyok genetikailag rosszul kódolva vagy más is érez így.



2019. aug. 3. 16:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%

Biztos nem te vagy az egyetlen. Ez főként arra vezethető vissza sokaknál, hogy a mai világ szexuálisan rendkívül nyitott és a mellek központi szerepet kapnak benne. Így sokan nem tudnak elvonatkoztatni.

Ha amúgy szeretnél elvonatkoztatni és szeretnéd ha nem zavarna a szoptatás akkor keress fel egy pszichológust.

2019. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%
Bár én nem így érzek, de két ember is van a környezetemben, aki ugyanígy volt ezzel. Mindkettőnek rideg, diktátor anyukája van, mai napig nem rendezett anya-lánya viszonnyal. Persze lehet, hogy ez csak véletlen.
2019. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
40%

Tehát, az a 3 ember ember, aki hasonlóan érez írhat, a többi milliónak pedig kuss, merthogy csak a veled egyetértőkből tudod leszűrni, hogy veled minden rendben?

És persze mindenki ősanya, aki szoptat. Te, nem érzed, hogy valami nagyon nincs rendben veled?

2019. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Régen undorodtam tőle, szülés után viszont, teljesen természetes volt, hogy a babák így esznek.
2019. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy gondolom, hogy ennek lelki oka van és személy szerint engem zavarna, ha egy természetes dolog ennyire taszítana. Biztosan utána járnék és tennék ellene, hogy ne korlátozzon az életemben, akkor is, ha ezért szakemberhez kell fordulnom. Mert a természetes folyamatoknak könnyedén, gond nélkül kellene működnie, én úgy vélem, legyen szó bármilyen természetes fizikai folyamatról, pisilésről, székletürítésről, szexualitásról, vagy akár a szoptatásról.
2019. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
54%

Én is így éreztem. Amint hazajöttünk a kórházból abba is hagytam. Pár napig még fejtem és cumisüvegből adtam, de a fejést is ugyanolyan undorítónak tartottam így abbahagytam teljesen. Én a szüléssel is így voltam, de annyira nem voltam bátor, hogy lefizessek egy dokit. Végül sürgősségi császár lett, azóta is hálát adok a sorsnak miatta. Sosem tudtam volna feldolgozni, ha hüvelyi úton szülök.


Az anyám szoptatott engem, és egyáltalán nem nevelt szigorúan, jó a viszonyunk. A gyerekem meg már 8 éves, köszöni jól megvan és nincsenek kötődési problémáink. :)

2019. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, kivéve a 3-asnak.

Igen így gondoltam, mivel nem árra van szükségem hogy elkezdjenek itt áradozni hogy hülye vagyok ez a legcsodálatosabb dolog ,több mint etetés blabla..árra vagyok kíváncsi van e olyan aki ÚGY GONDOLKODIK MINT ÉN. Ez egy ilyen kérdés ha nem tetszik nem kell válaszolni.Ennyi

2019. aug. 3. 17:26
 8/40 A kérdező kommentje:
Tehát arra
2019. aug. 3. 17:27
 9/40 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem taszít, természetes hogy így tud táplálkozni a babám de nekem elég nagy macera, állandóan csöpög, folyik a tejem (használok melltartó betétet), olyan lesz a melltartóm, a ruhám, éjjel az ágyneműm mióta megszuletett így van. Szóval ha eljon az ideje hogy abba hagyjam a szoptatást nem nagyon fogom visszasirni.
2019. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
60%

Igen, én is annak tartom és ez semmit sem változott miután szültem. A hideg kirazott az egésztől, borzalmas érzés volt, fájt is és iszonyú kellemetlen volt az egész. Abba is hagytam és váltottunk tápszerre, utána én is kiegyensúlyozott lettem. :)

Mára pedig már 10 éves a lányom, egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt beteg, köszönjük szépen semmilyen kötődési problémánk nem volt és nagyon jó a viszonyunk. :)

2019. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!