Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan múlhat el hamarabb a...

Hogyan múlhat el hamarabb a tejem?

Figyelt kérdés
Egyelőre még csak babát tervezünk, de szeretnék a lehető legtöbb dologgal tisztában lenni, mielőtt belevágunk. Tudom, hogy nem szeretnék szoptatni, nem kérek erről kioktatást. Tápszerezni szeretnék. Azonban ha megindul majd a tejem, hogyan lehet minél hamarabb "elmúlasztani"?
2019. aug. 13. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Inkább azon gondolkodj el,miért nem szeretnél szoptatni. A legritkább esetben megy tőle tönkre a mell, nem jelent megállás nélküli mellen tartást és fejést, valamint undorítónak sem fogod találni, ha a kezedben tartod a babát.


Én rosszul voltam még a gondolatától is, de akkor imádtam. Viszont mióta már nem szoptatok,rá sem bírok gondolni. A mellem meg szinte szebb,mint valaha.


Ne hagyd figyelmen kívül,hogy ennél jobb immunerősítést nem adhatsz egy gyereknek,a legprofibb táppal sem. És maga a kapocs,amit a babának maga a folyamat jelent.


Ha ezek neked kioktatásnak esnek és mereven, csípőből elutasítod valamint a legalapvetőbb segítséget sem tervezed a gyermekednek megadni,akkor nem vagy érett, nemhogy az anyaságra, de még a felnőtt életre sem. Addig várj a gyerekvállalással,míg ezekkel a dolgokkal nem jössz tisztába. Elég tizenéves-szaga van amúgy a kérdésednek.


Egyébként az orvos írhat fel brómot,ami különösen veszélyes és káros a szervezetedre és csak "úgy" nem is fogja megadni.

2019. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném bővebben kifejteni az okát, aztán vitába keveredni. Csak a kérdésemre szeretném a választ megkapni.
2019. aug. 13. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Pedig erre mindenképp meg fogod kapni hogy önző vagy és minek neked gyerek ha erre se vagy hajlandó érte. Ha tetszik ha nem. És igaza is van mindenkinek aki majd leírja
2019. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Szülés előtt elballagsz az orvoshoz , elregéled neki , hogy egészségügyi okból, vagy mert neked a melled a szexualitàshoz kapcsolódik és undorít a szoptatás gondolata vagy csak egyszerűen félsz hogy lógni fog. Erre ő felír gyógyszert rà. Ez a legegyszerűbb mód
2019. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Gyógyszerrel dokitól, jegeled mindig a melled, amennyire bírod, ha nagyon feszül a sok tejtől akkor egy minimálisat muszáj lefejni belőle de épp hogy ne feszüljön. Egyébként gyógyszer mellett is bazi nehezen apad el! Tapasztalat. Én is el akartam apasztani a babóm 6 hós korában a mérhetetlen fájdalom miatt (a mellem nem kompatibilis szoptatással, kisebb születési deformáció, doki mondta, nem légből kapott! ) aztán sehogy sem sikerült, csak csökkent a mennyiség és muszáj volt szoptatnom fogszorítva. Másfél évig szoptattam, végig fájdalommal, utána még egy év kellett mire teljesen elapadt a tej.
2019. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Rémsztorik...Én vasárnap reggel megszoptattam az egy évesem és mindketten éreztük,hogy ennyi volt. Semmit nem kellett csináljak a mellemmel, azonnal megállt.


Elárulod,hog ymit nem vagy még hajlandó megtenni a babádért? Talán 9 hónap egyöttélés után azonnal kizárod egy másik,sötét szobába? Esetleg sietteted a mozgásfejlődését,hogy ne kelljen annyit vacakoli vele? ...Szerintem nem kell neked az a baba...

2019. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!