Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Digitális mérlegnél van hogy...

Digitális mérlegnél van hogy rosszul mér? Esetleg merül az elem?

Figyelt kérdés
Majd kipukkant a mellem, szinte görcsös volt, ha nem ilye akkor is simán kiszívott belőle 100-150 grammot, most meg 40nek mutatta létezik? Rossz a mérleg? Cseréljek elemet? Nem volt már éhes azt láttam, nem is a mennyiség miatt aggódom most, mert látom én rajta mikor evett eleget. Csak a mérleg lenne rossz?? Tefal babamérleg..
2010. júl. 13. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi újan vettünk egy momert mérleget. Ahogy a Kislányom ficánkásabb lett, össze-vissza mutatott mindent.

Pénzkidobás volt az egész. Volt, hogy szopi után kevesebbet mutatott, mint előtte. Mindig csak felhúztam magam vele.

2010. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Tefal van, igen, ki kell cserélni az elemet, mert amikor merül, akkor össze-vissza mutat mindent.
2010. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az elemcserét, de ha már beletanultál annyira a babázásba, hogy látod a picin, mikor lakott jól, szerintem hagyd abba a mérlegelést. Tiszta idegbaj az egész. Nekem is volt úgy, hogy kevesebbet mutatott a mérleg szopi után, mint azelőtt:)
2010. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor csere lesz ;)) Én nagyon szeretek mérni. Olyan jó tudni h menni van.. :) Nah meg nagyon jó étvágyunk van, és őneki majdnem "sosem elég" érzése van. Így méricskélek és ez méginkább segít. Én is élvezem.. :P Meg ettől is függ sokszor hogy akkor igyak e valami tejserkentőt vagy sem. :)
2010. júl. 13. 11:40
 5/8 xStefix ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak ivott éppen? Ebben a nagy melegben nyilván soron kívül kérnek ők is szopit.
2010. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért méritek sokan a babát minden etetéskor!Teljesen felesleges!( de kinek így kinek úgy)

És ne mondjátok hogy ha véletlen 2 alkalommal jóval kevesebbet mutat a mérleg nem pánikoltok!Erre a bizonyíték ez a kérdés!

40 et mutatott csak most mi lehet a baj??

Egyszerűen ne mérd!Hagyatkozz a babádat, és az anyai ösztönre!2 gyerekem van egyiket sem mértem, pedig 2 évig szoptattam!Látszik egy babán ha éhes vagy szomjas!Mi lesz ha bedöglik a mérleg??Rohansz venni egyet mert nemtudod jóllakott e a babád??Butaság!!!!

2010. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor is mutatott hülyeséget, ha nem volt teljesen vízszintben, nem ért le minden lába, billegett. akkor adtam fel végleg a méregetést, amikor a 4 hetes fiamnak sikerült mínuszba ennie magát, vagyis előtte többet nyomott, mint utána... el is vitettem a védőnővel, aki hozta.
2010. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18:32es mondjuk ha látom hogy kevesebb a tejem.. tegnap is láttam, és éreztem is hogy enne még szegény.. akkor elkezdek fejni még akkor is ha nincs mit.. Szóval van értelme nem pánikolok, csak teszem amit tehetek. én is szoptattam mellesleg a fiam 15 hónapos koráig (de csak azért eddig mert jött a hugi..:)és nem mértem mert nem volt mivel, de néha jól jött volna. Nem vesz el olyan sok időt az életemből h ne tehessem ezt meg. Azért átlagban csak egy mérvadó dolog!
2010. júl. 16. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!