Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nincs tejem, vagy csak neki...

Nincs tejem, vagy csak neki nem kell már?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8hónapos baba, végig anyatejes 6h+ HT.

Igazából már nem most vettem észre de most sokkal jobban feltűnő hogyha ciciztetni próbálom a babát szerintem nincs egy perc es megy a dolgára. Eszeget napközbe már elég szépen bébiételt illetve tőlünk csipeget ami olyan.

Viszont az utóbbi időben a szoptatás katasztrófa, inkább játszik vele gyömöszkél, vihog mintha már nem evésre használná.

Amire talán azt mondhatom hogy érdemleges időt tölt vele az az éjszaka, de van hogy ott is csak "cuminak" használja nem is eszik. (Cumis amúgy de van hogy az akkor nem kell, gondolom ilyen megnyugvást jelent neki ez az esti dolog)


Szerintetek az lehet a baj hogy nincs tejem? (Sírni nem szokott) vagy tudjam be hogy elkezdett le válni?


Köszönöm előre is a válaszokat.


2019. aug. 31. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezd leválni, az enyém is ezt csinálta. Szép lassan elhagyta a szoptatásokat, összességében kb. 2hónap alatt.

Ha nem kenne tejed, reklamálna.

2019. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Coffelia ***** válasza:
43%

Ez nem a cici elhagyásának jele hanem a világ kinyílása a számára. Az én fiam éjjel pótolta be kamatostul a nappal kihagyott alkalmakat. Egyéves kor alatt a cici elhagyását a szakirodalom még szopási sztrájknak kónyveli el, de ez csak a teljes elutasításra vonatkozik, és ajánlott visszahozni rá.

Ha megszokta az uj mozgások okozta izgalmakat, vissza fog térni megint.

2019. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Nálunk éjjel sem pótol igazából születése óta kel 3óránként és az utóbbi pár hétben sokszor megfigyeltem hogy már ott se eszik csak felébred rutin szerűen odaadom a cumit kiköpi nyekergés tovább akkor cici és fél perc kb fordul be. (Velem alszik)

2019. szept. 1. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!