Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadt a tejem azt meg visza...

Esztike25 kérdése:

Elapadt a tejem azt meg visza lehet hozni?

Figyelt kérdés
Eleg streszesek a napjaim s szules utan is azok voltak . A parom engem.hibaztat h nincs tejem es h a gyerek beteges lesz mert tapszeres.
2019. okt. 2. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A párod idióta
2019. okt. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatási tanácsadót kérdezz meg. DE!!! Ez hülyeség nem lesz beteges! Fiam 1x volt beteg a 2 éve alatt. Attól, hogy ezzel stresszel még nem lesz tejed, ennyi esze lehetne. Mondjuk egy egy ekkora parasztnak nem szültem volna gyereket.
2019. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több info kéne. Mikor apadt el? Teljesen elapadt vagy még van valamennyi?

Fontos,hogy ne stresszelj ezen ( tudom,hogy piszok nehéz). Ha nem sikerül,és tápos lesz,akkor se lesz beteges. Sokan felnőttünk rosszabb kajákon,mint a mai tápszerek. És semmi bajunk.

Próbáltál esetleg valamilyen szoptatós teát? Karamalzt? Szaporítófejést?

Azt mondják a legjobban a baba tudja visdzaállítani. Minél többször tedd mellre,hagy szaporítsa magának a tejet.

Készíts be kaját,innivalót,olvasni valót az ágyhoz,és hajrá. Aludj sokat,ne stresszelj.

Egyébként érdemes felkeresni egy szoptatási tanácsadót. Vagy a facebookon van egy csoport,Szoptatási tanácsadás:kérdezz-felelek. Ott is kaphatsz jó segítséget.

2019. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont attól apad el a tejed, hogy a párod stresszel.
2019. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!