Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapja nem szoptatok, de...

3 hónapja nem szoptatok, de ha megnyomom a mellbimbóm, pár csepp tej jön belőle. Ez normális? Ilyenkor még vissza lehetne hozni valahogy a tejet?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, de sajnos születése óta pótlást kellett adnom neki, mert kevés volt a tejem. Aztán 1 idő után már csak sírt, ha szoptatni akartam, így tápszeres lett. Azóta is lelkiismeretfurdalásom van emiatt,pedig már a mellszívó is csak pár cseppet szívott...
2019. jún. 15. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pár cseppet szívna most is. De megpróbálhatod. Ha van időd az 5 hónapos mellett 2-3 óránként fejni.

Viszont ha a baba már nem szopik, akkor nem sok esély van rá mivel a mellszívó közel nem olyan hatásos mint a baba.


Hasonlóan jártam mint te. Beállt a cumizavar is, így már nem szopizott, a mellszívó pedig kevés volt ahhoz, hogy ne apadjon el a tejem. Mindent próbáltam, karamalz, horror fejés, szoptanít stb nem sikerült.


Egy próbát megérhet mindenesetre.

2019. jún. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsi 3 hónapos volt, mikor először megjött, na onnan nem kellett neki a mellem. Fejtem ezerrel, hogy üvegből megkaphassa, de nem lehetett átverni, kilökte, ami a szájában volt, kiköpködte, így egy idő után már nem fejtem. Még nekem is jön egy minimális, de dokim azt mondta, ha még fél év múlva is jön nyomásra, akkor menjek vissza, és elküld kivizsgálásra. Lehet, hogy vissza lehetne hozni, de szerintem ne emészd magad, inkább örülj a napjaitoknak.
2019. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!