Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Augmentin DUO 1gr-ost...

SOS! Augmentin DUO 1gr-ost kaptam mellgyulladásom van. Szedett rá valaki szoptatás alatt ilyet?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg szoptatás alatt bármire,mert nem mertem bevenni, attól félek, hogy még az a kevés is ami átmegy a tejbe gondot okozhat.
2010. júl. 16. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szedheted

augmentin és a semicilin az a két antibiotikum, amit lehet szoptatás alatt is szedni,nem ártalmas a babára nézve

2010. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
nyilván olyat irt fel hogy szoptathass mellette ha meg nem mondta hogy nem ciciztethetsz akkor olvasd el az utasitást abban benne van egyértelmüen ha nincs hivd fel az lll tanácsadóit vagy a védőnődet.
2010. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem, arcüreggyulladásra. Semmi baja nem lett a gyereknek. A kicsi szempontjából rosszabb a gyógyszernél, ha nem kezeled a gyulladást, mert akár a tejed is elapadhat, azt meg gondolom nem akarod.
2010. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A doki nem mondott semmit,a védőnőt meg nem érem el,azért ide írtam.Csak aggasztott az 1 gr-os mennyiség is,kissé soknak találtam.
2010. júl. 16. 10:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Te is ezt az 1-gr-os kiszerelést kaptad? Sajnos megint az a mellem gyulladt be ami két hónappal ezelőtt és már így is nehezen jön belőle a tej.Bár bőven van szerencsére.
2010. júl. 16. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szedtem rá, kétszer is, harmadszor meg mandulagyulladásra Zinnatot, végig szoptattam és minden oké volt.
2010. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

IGE!

Kórházban szülés után kaptam vénásan ,utána 5 napig tablettában és szoptattam.

2010. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet szedni, nekem 3 mellgyulladásom volt 2 hónap alatt, kétszer Zinatot, utoljára Augmentin Duót szedtem és végig szoptattam, semmi gond nem volt.

Remélem gyorsan helyrejössz! Jobbulást!

2010. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezer hála és köszönet nektek,már tiszta ideg voltam,hogy mi lesz.Azóta kétszer lefejtem amit tudtam,de akkor most már ehet rendesen a drágám a következő hami már nem megy pocsékba.

Borzalmas ez a mellgyulladás szegény gyereket alig tudom felemelni úgy fáj a mellem.Iszonyúan vörös és forró, de szerencsére nem lázasodtam be(eddig:S )Borogatom is hideg vizes ruhával, de csak módjával.

2010. júl. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!