Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után mennyire...

Szoptatás után mennyire változott meg a melletek formája?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem sokat

De kevésbé feszes

2019. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van...teljes tönkrement az egyik tiszta striás csíkos...csúnya. Valamennyire lógnak is...hát nincs mit tenni elfogadom elfogadtam...néha rosszul esik ránézni meg sírok is miatta.
2019. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tacsifül lett 🤷🏻‍♀️
2019. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő: és nektek méretben mekkora volt?

Nekem kicsi, most sem vettem észre lényegi változást a méretében igaz még csak a 13. hetet töltöm most, annyi csak hogy duzzadtabb.

De ha már kicsi akkor legalább ne legyen majd olyan mint egy üres zacskós tej...

2019. nov. 25. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Terhesen szep nagy, kerek , feszes cicim lett, B-bol C-D , aztan szoptatás utan össze szottyadt eredeti méretre, de tacsifulre 😅🤷🏻‍♀️

2019. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi mellem volt mindig, olyan 75B-s,aztán terhesség alatt 80C, szülés után, amikor beindult a tej, 85... Aztán ahogy fogytam és nem szoptattam, vissza kicsire, de semmi tartása... Most megint szoptatok, ugyanaz mint első terhességnél. Biztos szörnyen fog kinézni, ha lefogyok és nem szoptatok már. Úgy tervezem, hogy majd megcsináltatom, legalább hogy ne lógjon.
2019. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!