Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt szolárium?

Szoptatás alatt szolárium?

Figyelt kérdés
Lehet e? Azt olvastam néhány helyen hogy kifejezetten jót is tesz a meleg
2019. dec. 6. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a szoptatást nem befolyásolja, csak alapból egészségtelen.
2019. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Kérlek ne pontozz le, csak leírom amit tudok.

Öregít a szolárium, hidd el. Egyik barátnőm fodrász, nekik ott a szoli a szalonban, állandóan jár. És a minap mondja nekem,hogy rajtam nem fog az idő, még mindig diáklány arcom van. MOndom, igen, abszolút nem járok szoliba. Gondolj bele, milyen fontos a külső-belső hidratálás, a szoli pont kiszárít. Szóval mérlegelj, hogy 25 évesen 40-nek kinéző csokibarna szeretnél lenni, vagy világos bőrű szexi sokáig.

2019. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából sosem voltam nagy szolis, de így télen hidegbe jól esne egy kicsit átmelegedni☺️
2019. dec. 6. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Én jártam, télen mindig kijött az ekcéma a kezemen és azt nagyon jól elmulasztja DE abbahagytam, mert börrákot okoz, ráadásul naptejet se használunk előtte, nyáron legalább naptejjel süttetjük magunkat, bár én már napozni se szoktam, nem fontos barnának lenni, főleg ha ilyen ára van.
2019. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Vigyázz arra, hogy a mellbimbódat ne érje. És nagyon fontos a folyadék pótlás!
2019. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!