Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás végéig nem lesz már...

Szoptatás végéig nem lesz már kisebb a mellem?

Figyelt kérdés
Hatalmas melleim lettek..másfél hónapos a babám, már beállt a kereslet kínálat, tehát nem feszülnek..esélytelen hogy változzon a méretük a szoptatás végéig? Mert semmi régi ruhám nem jön így rám, akkor be kell vásárolnom..
2020. jan. 20. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi legyen szerintem a legkisebb gondod :)
2020. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Érdekel hogy ha várok pár hetet akkor más lesz-e a helyzet, jelenleg tényleg összesen három felső jön rám, nem vásárolok be, ha utána lógni fognak rajtam minden. Szerintem fel szabad tenni ilyen kérdést akkor is, ha nem ez a legnagyobb problémám...
2020. jan. 20. 20:15
 3/8 Horaires ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes egy-két új cuccot beszerezz, fontos, hogy kényelmes ruhákat hordj. Inkább pár hónapról, mint pár hétről lesz szó.
2020. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is kicsik lettek a ruháim, a mell résznél, szorít és kényelmetlen. Szerintem néhány ruhadarabot megéri venni, mert kényelmetlen a szűk felső. Talán majd szoptatás abbahagyása után jók lesznek, (egyébként 1 éve szoptatok, kicsit kisebb de nem az eredeti) .Én reménykedem, hogy felhúzhatom még a kedvenc, csini, ruháimait:)
2020. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 3 hónapos korára normalizálódott nekem.. 13 hónaposan lett akkora, mint terhesség előtt. A vicces, hogy ekkor már újra babát vártam, de csak a 25. Héttől lett nagyobb újra a mellem, annak ellenére, hogy végig szoptattam. Addig az első terhesség alatt szibte az első a mellem volt, ami nőtt..


Muszáj nagyobb ruhákat is venni.

Bár nekem csak részben volt ilyen gondom.

Sok esetben nem is volt méretgond, hanem szabás.

Lehetetlen volt szoptatni bennük normálisan

2020. jan. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 khniki ***** válasza:
100%
Van, akinek visszamegy, van, akinek nem. 4 honapos múlt a babám, még mindig óriásiak a melleim, nagyon kényelmetlen.
2020. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
De később összébb mennek
2020. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az se biztos sajnos, hogy visszamegy. Én B kosárral lettem terhes, D kosárral szoptattam, C kosárnál nem lett kisebb. Én mondjuk nem bántam mert legalább lett mellem, de nem irigylem azt akinek hatalmasra nő:(
2020. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!