Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mell tályog hogyan ismerhető...

A mell tályog hogyan ismerhető fel?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan nagy pukli van a mellemen a bimbó mellett és látszik kívülről tehát nem csak tapintani lehet. Voltam kedden orvosnál ő nem gondol tályog ra írt antibiotikumot de azóta is fáj és zavar a pukli. Lázam sincs vagy az nem feltétlenül van mell gyulladásnál?

2020. jan. 23. 13:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a doki azt mondta ne tegyem mellre míg beteg a mell. Majd utána. Szóval valami tipp amivel elő segithetne a gyógyulásba?
2020. jan. 23. 13:25
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Uristen. Ez milyen doki? Keress masikat. Amit irsz, az alapjan talyog, szoptatni meg kell!
2020. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Antibiotikum mellett is lehet? Szoptatás mert szerinte baktériumos gyulladás
2020. jan. 23. 14:31
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként gennyes váladék se jön a mellből hanem tej jön.
2020. jan. 23. 14:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem 2x műtöttek tályoggal. Rendesen kitapintható piros pukli volt és nekem a fél mellem vörös volt tőle. Rohadtul fájt és massziroztam, szoptattam nem múlt el.

Mikor elmentem a mammográfiára átküldtek a sebészetre h írjanak antibiotikumot. A sebész nem írt, annyit mondott h szoptassak. Rá 3 napra már műteni kellett.

2020. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nekem se volt lázam, és szoptatási tanácsadót is hívtam ő sem ismerte fel.

2020. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Neked is kívülről volt a dudor?. Hát nem tudom akkor néznem kell másik orvost :/ egyébként milyen egy tályog műtét? 3 hetes lessz a kislanyom bent kell maradni ha igen meddig?
2020. jan. 23. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első műtétnél másnap hazaengedtek. A másodiknál belázasodtam, ott úgy emlékszem a 4. napon mehettem. A baba nem lehetett bent, nekem anyósom, meg a férjem vigyázott rá. Nem varrták össze hogy ürüljön a genny, így azt hónapokig kötözetnem kellett.
2020. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És neked is tej folyt attól belőle?
2020. jan. 23. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!