Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellciszta, melltályog műtét...

Mellciszta, melltályog műtét után mennyi a lábadozási idő, mire számítsak kb?

Figyelt kérdés

Egy hónapja voltam orvosnál, mellcisztát találtak, leszívták, megvizsgálták, és hazaküldtek, azt mondták hogy ha nem lesz vele gond, akkor nem kell hozzányúlni.


Most rá egy hónapra, begyulladt a mellem, nagyon fájt, már a karom is. Elmentem orvoshoz, máshová most, és ott megvizsgáltak, volt UH. meg minden, és megállapították, hogy újra feltelt folyadékkal a ciszta, és mellette tályog is kialakult amitől a fájdalom jött.


Az "új" orvosom szerint ( akihez azért voltam kénytelen menni, mert a régi az külföldi kórházban dolgozik, és már nagyon fájt a mellem, ide mentem, ez volt közelebb ) elég lenne gyógyszeresen kezelni és majd elmúlik.

Közben sikerült konzultálnom a régi orvosommal is, és megkapta az összes anyagot amit lehetett, képeket, eredményeket éppen hogy csak személyesen nem látott.


Ő egyből műtétet javasolt, és hogy onnan el kell távolítani és ki kell tisztítani a problémás részeket. Szerintem rosszabb lehet ha nem lépünk időben.


Kérdés, hogy hogy döntsek, bár erősen a műtét felé hajlok, és kérdés, hogy ha megműtenek, az mennyi ideig fog ágyhoz kötni, mikor tudok majd a napi tevékenységeimmel és munkával foglalkozni, és meddig fog fájni a műtét helye. Ezeket az időpontokat körülbelülire szeretném tudni, ha esetleg valaki átesett ilyesmin, tudom, hogy egyénfüggő, és így nehéz válaszolni, de még nem tudtam erről beszélni az orvossal sem, de most már nagyon szeretném tudni!


valaki esetleg?



2013. jún. 3. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem vagy biztos a dolgodban konzultálj egy harmadik dokival is. hisz nem egy foghúzásról van szó.
2013. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én is beszélnék egy harmadik dokival is.
2013. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekkora volt a ciszta?
2014. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán először próbáljátok meg gyógyszerrel kezelni-
2014. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!