Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 napos ujszulottnel mennyi...

10 napos ujszulottnel mennyi ideig kell tartson egy-egy etetes?

Figyelt kérdés
A korhazban azt mondtak, 15 perc egyik mell, bufi, 15 perc masik mell, bufi es kesz. A babam viszont orakig elragodik a cicin, mar faraszto nekem. Ha ugy csinalom, ahogy a korhazban mondtak, nem lakik jol. Tudom, hogy minden baba mas, de megis kb mennyit kell mellen hagyni?
2020. jan. 25. 02:50
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Amíg igényli.
2020. jan. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
20–30perc és 1cici
2020. jan. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Még jó hogy otthon az ember mindent úgy csinál ahogy neki és a babájának jó.Az én babám tápszeres,van hogy 1 óra azetetés,van hogy 15perc🤷‍♀️
2020. jan. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Amíg eszik. Ha már csak nyammog, pár percig hagyd, és piszkald meg hogy eszik-e még. Lehet hogy csak megpihent, fárasztó még neki! Akkor vedd le ha ezután sem akar többet enni.
2020. jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Amennyit igényli. De azt érzed, amikor már cska komfort miatt csinálja. Ha lehetőség van, azt is hagyom, de most már van egy nagy fiam is. Vele most fokozottabban kell foglalkoznom, hogy ne érezze elhagyva magát
2020. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Phuuu, hát nekünk 15 perc nagyon kevés. Kap a babám tápszeres pótlást, kevés a tej neki, majdnem 5 kg-val született. De mindent megteszek, hogy több tej legyen. Éjszaka másfél órát szopizott. Sokszor 40 perceket.
2020. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Amennyit igényli


A kórházban a 10-15 p 2 mell még általában elég


Otthon fokozatosan érdemes átállni 1 mellre.


Nekem 6-10 perc alatt végzett.

De voltak napok, amikor 25 percet is nyammogott.

Bmőmnek meg alap a 30 perc volt

2020. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Lányom képes volt háromnegyed órán át 1cicin lógni. A fiam 15 perc alatt elintézte a szopiz 1 ciciből. Én is csodálkoztam. Szóval nem lehet időbe behatárolni. Ha láttam, h. már nem szopik csak nyammog, nem is szívja levettem ciciről őket. Van, hogy fárasztó, de kitartás.
2020. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
40%
Én sosem hagytam 25 percnél tovább. Csak addig vol cicin, amíg evett is.
2020. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!