Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti is híztok szoptatás alatt?

Ti is híztok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Fél éve szoptatok és ami lement szülésnél (14 kiló, 20 at híztam terhesen) fele már vissza jött.
2020. márc. 3. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem,sőt fogytam, 8 kilót.

Nagyon nem örültem neki,mert így is sovány vagyok 😆

2020. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne felejtsük el: hízni a kajától lehet amit megeszünk :) Eleget kell mozogni, és ehetsz bármit.
2020. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Híztam

(nem ettem többet mint egyébként)

2020. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Magától a szoptatástól nem hízik senki.

Sőt !!! A test a tej előállításához is kalóriát használ fel,tehát az hogy a kilók jönnek az elfogyasztott ételnek köszönhető.

Lehet hogy észre sem veszed de többet eszel Akár csak 500 kalóriával is egy nap! Ami azt jelenti hogy heti szinten 3500 pluszban van a tested.

Gondolj csak bele hogy 100 gr tészta 300-400 plusz. És ez a mennyiség észrevehetetlen mikor szeded a kaját a tányérba.

IR anyuka vagyok,második terhességem alatt derült ki!

Így mérnem,számolnom kell mindent.

2020. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem híztam. Akkor ugrott fel pár kiló (3-4 kg), amikor abbahagytam a szoptatást.
2020. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapban fogytam, utána visszahíztam, de nem rengeteget. Szerintem azért, mert onnantól volt több időm jólesőeket enni.
2020. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Végig fogytam a 2 év szoptatás alatt.


Pedig annyit ettem, mint egy víziló (minden nap egy tábla(!) csoki,fonott kalács, főtt étel,különböző innivalók, pl. Karamalz, limonádé-már rosszul voltam a víz látványától is)

Szerintem nem a kajától függ. Ennyi evés mellett 2 év alatt 13 kg-t fogytam.


Szerintem attól függ, hogyan reagál a hormonális változásokra a szervezet.


Más ennyi kajától 100kg-ra hízott volna. Én meg 73-ról 60-ra fogytam.

2020. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem


Elején(4,5 hós korig) stagnált a súlyom, mondjuk ettem annyit, hogy csak na... Nem vagyok rá büszke, de szénhidrát függő lettem:mindennap peksuti, süti, turorudi, puding.

Ráadásul a lányom "jo" baba, volt időm enni. :D


Aztán kB 1,5 hónapja elkezdtem leállni, nincsen nasi, de azért eszem rendesen. Emellett járok heti 1x tornára és mindennap itthon alvasidoben edzek 20 percet. Így fogytam 2 kg-t, viszont formasodtam.

2020. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!