Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás befejezése után...

Ha szoptatás befejezése után lógós melleid lettek, akkor ez már látszott a szoptatás alatt is?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk 2 évig szoptatok, akkor csak utána derül ki, hogy milyen lesz végül a mellem? Vagy ez már közben, mondjuk 4 hónap után is látszik?
2020. márc. 5. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lett lógód

De lógósabb, mint volt


Kb a 8. Hónapban kezdett látszani milyen lesz.

Addigra már nem állt mint a cövek szoptatás előtt, ott állt vissza a méretem a régire.

1,5 éve szoptatok...

Most egyszerre 2 babát is

2020. márc. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! És gratulálok a 2 picihez! 🙂


Én eddig 4 hónapja szoptatok csak, de nem látok változást.

2020. márc. 8. 07:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálok visszaemlékezni és szerintem egy csomó stációja volt a melleimnek.


Először a terhesség alatt lettek nagyobbak 1 kosárral.


A szülés után irdatlanul bedurrantak és még 1 kosárt nőttek. És nagyjából, amikor beállt a kereslet-kínálat (6 hetesen talán), akkor kicsit megenyhültek a terhességi méretekre.


1 éves koráig tudtam szoptatni és ahogy lassan apadt a tejem (10-11 hónapos korától), akkor látszott némi megereszkedés. Fogytam még egy kicsit utána és akkor észleltem, hogy sajnos már nem olyan peckesek.

2020. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!