Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás befejezése után a...

Szoptatás befejezése után a mell méretével mi lesz?

Figyelt kérdés

Nekem szülés előtt olyan 75/A-B melleim voltak.

Most szoptatás alatt 85/C. Aminek nagyon örülök, végre van mellem😄 kicsit lógósabb lett, de az nem zavar.

Mire számítsak? Marad ilyen vagy össze megy ugyanolyan kicsire?

Kinek hogy alakult?


2019. máj. 26. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Abból következtetve, hogy nem csak A/B-ről nőtt C-re, hanem 75-ről 85-re, hízhattál is elég sokat, így szerintem a melled is nagyobb marad. Ha lefogysz, akkor ugye a mellszövetből is fogysz majd, így akkor pedig kisebb lesz a melled, de lógósabb, mint szülés előtt volt.
2019. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen egyéni, hogy kinek milyen lesz a melle. Van akinek olyan marad mint szoptatáskor, van akinek megereszkedik, van akinek teljesen kiürül és egy üres tejeszacskó lesz, van akinek deformálódik és az egyik mellnek jelentősen más mérete lesz, mint a másiknak. Ezt nem lehet előre megmondani.
2019. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja, vékonyabb vagyok mint szülés előtt 😄 5 kg-val kb. Sose voltam nagydarab.

58-60 voltam szülés előtt, most 54-55.

Ajh, annyira szeretném ha nagy maradna 😄 30 évet mell nélkül kellett leelnem. Legyen a következő 30-ban mellem

2019. máj. 26. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanekkora méreteim voltak/lettek. Másfél évig szoptattam, abbahagyás után egy hónappal újra 75B-t hordok...és ugyanúgy áll mint szoptatás előtt.
2019. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Valószínű visszamegy , legalábbis nekem visszament, 2,5 év szoptatás után, Szerencsére nem lett lógós meg semmi , ugyan olyan feszes mint volt de sajnos az enyém is pici 😩
2019. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Akkor bocsi, nem beszólni akartam, csak ugye abból következtettem, hogy a szám a körméretet jelenti, és nálam is akkor volt nagyobb a körméret, amikor összekaptam magam... :D Azt is csak azért gondolom, hogy valószínű szoptatás után lógósabb lesz, mert írtad, hogy már most is kicsit az, sajna sokaknak "üres tejeszsacskó" lesz a mellük szoptatás után. De azt mondják, ez nagyrészt genetika, esetleg kérdezd meg anyukádat, nála hogy alakult, hátha abból tudsz következtetni. :)


#1-es voltam.

2019. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj akkor nem túl jók a kilátások 😫
2019. máj. 26. 13:29
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
A terhesség előtti melltartóim ismét jól lettek, VISZONT teljesen máshogy néznek ki a melleim! Ha hanyatt fekszek szinte befolynak a hónom alá, szörnyen lógnak, egymással szembe lehet őket fordítani, borzasztó! 85/B papíron, de ááá, inkább lenne ipci-pici csak állna rendesen! 😢
2019. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Én visszafogytam terhesseg előtti súlyomra, ami 50 kg volt, viszont kisebb melleim lettek, mint előtte, pedig akkor sem voltak nagyok. 1 évig szoptattam. Kíváncsi leszek, 2. gyerek után mi lesz, gyanítom, eltűnik 😆😬
2019. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
9-es vagyok, még annyit hozzátennék, hogy a körméretem nagyobb lett, így elég érdekes, 80A-s melltartó jó rám korábbi 75B helyett.
2019. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!