Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mam kézi mellszívó vélemények...

Mam kézi mellszívó vélemények érdekelnének!?

Figyelt kérdés
Mam, esetleg tommee tippee kézi mellszívó vélemények érdekelnének. Kérem csak olyan irjon aki tényleg használta valamelyiket
2020. márc. 6. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mamosom volt. Amire en hasznaltam arra tokeletes volt. (Nem szaporitottam, nem taroltam, megkonnyebbulesig fejtem csak)
2020. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mam, szintén csak keveset fejtem vele, jó volt.
2020. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bevált, de mondjuk én ha újra kezdeném vennék egy elektromos mellszívót ,mert meg lehet izmosodni tejszaporítás alatt rendesen.
2020. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek nagyon bevált,nekem nem, szerintem nagy mellhez (nagy bimbóhoz) nem jó.De ez csak az én tapasztalatom.Nekem az Avent elektromosa vált be.
2020. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mellhez nagy bimbózó inkább a tommee, arra, hogy kicsit könnyíts a mellen arra jó a mam. Egyik se egy őrült erejű darab. Én a tommeeba azt nem szerettem, hogy a saját cumisüvegét lehet alá rakni és a peremes kialakítás miatt sokkal nehezebb volt átöntenem a lefejt tejet.
2020. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!