Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legerősebb mellszívó?

Melyik a legerősebb mellszívó?

Figyelt kérdés

A napokban elkezdtem nézelődni mellszívók iránt de nem tudom mire figyeljek.

A lansinoh dupla mellszívót nézem. De a Medela pump in style-ot is kiszemeltem.

Nemrég volt egy Aventes kézi mellszívóm de egy idő után beáll a kezem vagy nem elég a szívóereje.

Olyan mellszívót keresnék aminek erős a szívóereje mert picit nehezen jön a tejem néha.



2020. febr. 12. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a medela swing nagyon bevált, az első fiamnal volt egy elektromos avent, kényelmetlen volt, utána egy kézi medela, ami szupet volt csak fárasztó használni.


Az ikreim születése után vettem a medelat. Nekem a dupla szivofejes nem volt szimpatikus, hiába ajánlják ikreknel. Nem tudom megmondani miert, de talán lelkileg nem tudtam azonosulni vele. A másik, hogy dupla fejessel nem igazán lehet szetintem szaporito fejest csinálni, ezek miatt döntöttem az egy szivofejes mellett.

2020. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az avent elektromos bevált. A többit nem próbáltam. 3 fokozatban lehet állítani a szívó erejét, egész erősen szív már a legelső fokozat is. A Medelát dicsérték a szobatársaim az újszülött osztályon, a szülésznőm meg a lansinoht mondta jó vételnek, szerintem szuper mind3, olvastam neten a véleményeket vásárlás előtt, végül mi azért döntöttünk az avent mellett mert az volt épp akciós. Szerintem a dupla amúgy felesleges, vagyis én nem látom értelmét.
2020. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem azért kellene a dupla mert sokat dolgozom gép mellett itthonról így jó volna a dupla.

Aventet nézegettem a egy szívófejest elektromosat de nekem kicsinek tűnik a szívófeje. Legalábbis kép alapján kicsi.


A lansinoh-t viszont szobarátrsam használta és megtetszett kicsit. Nagy szvófejei vannak és szilikonos viszont olyan picikének hat hogy nem tudom erősen szívna-e. A kézik nekem is jók voltak csak a kezem állt be a fejéstől már.


Jobb volna ha tesztelhető volna de bérelni nem akarok mert az meg annyiba megy mint ha sajátot vennék.

Ezért igyekszem más véleménye alapján rájönni melyiknek erős a szívóereje. A lansinoh-t azért is nézem mert sok fokozata és módja van elvileg de nem tudom erős-e a motorja.

2020. febr. 12. 17:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem philips avent elektromos van. Egy szívófejes. Nekem nagyon sokára indul be a tejleadó reflex és nehezen is jön a tejem. A philipsel én elégedett vagyok. Bár hozzáteszem mást nem próbáltam. Egyszer - egyszer a legerősebb fokozatot is használtam, de 3 alkalom után fájt tőle a mellem.
2020. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem lehet nevetni, de a Csöpi volt a legjobb, szájjal kell vákuumot képezni



De nem fejtem fagyasztásra... stb

2020. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En szimpla aventet használok. Szerintem szuper. Nem kicsi nekem pedig a terhessegnek is már 75c mellel mentem neki. Most már D. A dupla biztos hasznos, de tartani kell közben Szoval mind a két kezed foglalt lesz, amíg fejesz. Cserébe fele annyi idő.


Amúgy a madena swinget dicsérik rengetegen meg.

2020. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Medelától van ilyen melltartóm kifejezetten dupla mellszívókhoz így szabad volna a kezem. Vagy a lansinoh dupla meszivó lesz vagy a medela swing. Mar csak meg kellene tudni melyiknek erősebb a szívó ereje es melyik fej jobban.
2020. febr. 13. 23:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretnél vagy nem tudod valami okból szoptatni, hogy ennyire a fejésre rákészülsz?


Avent elektromos is bevált nekem...

“Csöpis” vagyok

2020. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nincs olyan sok időm 1 órás etetésre meg van olyan mikor többet kell a gép mellett dolgoznom. Meg persze tartalékolás szempontjából.

Nincs semmi probléma a etetéssel de mostanság nem olyan jól eszik így arra gondoltam lefejném attól és még így is a én tejem kapná.

Ezért keresem azt a mellszívót lehetőleg duplát amivel kényelmesen gyorsan le lehetne fejni a napi mennyiséget.

2020. febr. 14. 17:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Hat nekem a szimpla aventtel lejön 120-130 fel óra alatt a két mellembol. Logikusan duplaval ez 15 perc lenne. Szerintem elég gyors. Nyilván a mennyiség tőled függ, ez azért egyedi kinek mennyi van.
2020. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!