Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyikről, mi a véleményetek?...

Melyikről, mi a véleményetek? Medela kétkezes húzogatós vagy a medela harmony? Melyiket használtátok?

Figyelt kérdés

[link] storetype=store&store=25


[link] storetype=store&store=25


2010. júl. 25. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első volt és nagyon bevált. Csak ajánlani tudom. A másodikról nem tudok véleményt mondani, mivel nem próbáltam.
2010. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem volt vele nehéz? Könnyen használható?
2010. júl. 25. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is a kétkezes volt. Szerintem nagyon jó!
2010. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első voltam. Ezt is meg kell tanulni természetesen, mint mindent, de ha már jól használod, nem nehéz.
2010. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. A harmonyról van valakinek tapasztalata?
2010. júl. 25. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az első volt, nagyon szerettem. Első babánál kölcsön volt nálam, vissza kellett adnom, aztán kaptam egy aventet, azt nem szerettem. Most a második babámat várom, már vettem is egy ilyen medelát.
2010. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Medela kétkezes húzogatós volt aszobatársamnak, a barátnőmnek és a sógornőmnek. A szobatársam utálta, és nagyon nehézkesen bánt vele. A barátnőmnem ínhüvelygyulladása lett tőle. A sógornőmnek semmi nem jött vele. Mindannyian Aventre váltottak, és az bevált nekik.


Én eleve Avent kézivel kezdtem, és nagyon szeretem. Ha Medelát veszel, mindenképpen billentyűpumpásat vegyél, ne a húzogatósat!

2010. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek. Azt hiszem megpróbálom a másodikat.
2010. júl. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!