Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédősök! Nektek nem...

Bimbóvédősök! Nektek nem cuppog a babátok?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdte el, hogy folyamatosan cuppog/kattog ahogy eszik, gondolom ez nem jó, plusz idegesítő is, és jobban is fáj. Közben hetente próbálgatok átszokni a védő nélküli szoptatásra, és aközben is cuppog!

Miért lehet ez? Próbálom mindenhogyan pozicionálni, de mindenhogy csinálja.


2020. ápr. 2. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Bimbó védő nélkül is cuppognak a cicin. Ez azért van, mert nem jól illeszkedik a szája és nincs meg a vákum.


Ilyenkor tedd újra rá, vagy helyzetet változtass. A lényeg hogy rendesen kapja be a cicit vagy a bimbó védőt. Cicinel az egész udvar is legyen teljesen bekapva. Védővel is hasonló képp.


Lényeges, hogy ha cuppog, akkor rengeteg levegőt nyel a baba és az nem jó úgy. Ilyenkor többször próbáld bufiztetni szopizas közben. Mert ha nem akkor könnyen hasfájós lesz, mivel nem tud távozni a bufi .

2020. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lecsúsztak a mellemről, elvettem s kezdtük elölről, védővel és nélküle is. 😊
2020. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy tudná jobban bekapni a védőt... teljesen rá van cuppanva. Mindkét oldalon folyton csinálja. Védő nélkül is ugyanez, akárhogy rakom rá mindig cuppog. Akkor, amikor nagyobbakat szív. De ez valami újkeletű dolog, eddig nem csinálta. Nem tudom mit tehetnék még :(
2020. ápr. 3. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!