Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Abbahagytam a szoptatást már...

Abbahagytam a szoptatást már 1,5 hete nem is durrant be, mert már nagyon nem volt tejem. Viszont eléggé becsomósodott mindkettő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már zsálya teát iszok rá, esténként vizesruháztam. Mit tudok tenni ilyenkor? Elfog múlni magától?

2020. ápr. 4. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azután csomósodott be h megindult a tejem de a gyerek nem jól szívta és nem ürült ki rendesen. Baromira fájt de kimadszíroztam a csomókat. Bármikor is újra csomót éreztem rögtön. Így nem lett belőle gondom. Amikor már nem szoptattam, kicsit mindig fejtem belőle kézzel de csak ha nagyon feszített, így elapadt mindemféle gyógyszer nélkül. Magától nem múlik el, óvatosan masszírozd ki belőle a csomót mert ha nagyon begyullad nem úszod meg a dokit.
2020. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 3 gyerekből 2-nél ez volt. Mindkétszer megszoptattam még egyszer. Megoldotta a problémát és utána már nem is csomósodott vissza.
2020. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megszoptatni már nem szeretné, mert nagyon jól viseli és teljesen összezavarnám már. Viszont megpróbálok egy kicsit fejni.
2020. ápr. 5. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!