Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Lehet-e összefüggésbe...

Anyukák! Lehet-e összefüggésben az, hogy nemrég abbahagytam a szoptatást azzal, hogy 1 hete késik a mensim?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy talán lehet valami köze hozzá, hogy már nem termelődik úgy tovább a tejem (egyébként van még, 1 hete hagytuk abba) és bezavarhat.. Tapasztalatok esetleg ilyen téren?
2014. febr. 17. 11:47
 1/2 xStefix ***** válasza:
Lehet ez is, de lehet terhesség is.
2014. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem terhesség, mert nem volt rendszeres sosem, sokszor késett 1-2 hetet is, de mostanában mintha rendeződött volna kicsit és ennyit nem váratott magára. lehet, hogy holnap reggel tesztelek, csak, hogy megnyugodjak.. De szerintem most az zavar be, hogy apad el lassan a tejem.
2014. febr. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!